VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Restoranas ir kavinė „Nykščio namai"

Restoranas

Viešbutis - restoranas „Nykščio namai“ maloniai kviečia Jus praleisti vakarą restorane, įvertinti tikrą bajorišką virtuvę, paskanauti ypatingo patiekalo – kepsnio ant įkaitinto akmens. Šiltus vasaros vakarus maloniai galite praleisti kiemelyje su baseinu.

Užkandžiai su gėrimais labai tiks stebint sporto varžybas arba patiems žaidžiant biliardo bare.

Restoranas „Nykščio namai“, atsižvelgdamas į išskirtinius svečių ir klientų pageidavimus, profesionaliai suorganizuos bet kokį priėmimą, banketą ar furšetą įmonėms ir šeimos šventėms (vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms)

Jeigu Jūs norite suorganizuoti šventę savo draugams, mes siūlome Jums pobūvių salę ar biliardo barą.

Patyrusi komanda pasirūpins viskuo, kad konferencijų dalyviai ir turistinės grupės būtų pamaitintos ypač skaniai ir greitai.
Kasdien restoranas ir kavinė laukia lankytojų verslo pietums – tai greita ir nebrangu.

Virtuvė

Lietuviška

Meniu

Jautiena
Paukštiena
Žuvis
Jūros gėrybės

Sezoniškumas

Visą sezoną

Paslaugos

Erdvus „Nykščio namų“ restoranas – tarsi svečių kambarys, kuriame smagu ir švęsti sukaktis, ir pabūti su šeima. Garbingai praeičiai prisiminti salė dekoruota rankų darbo audiniais, senoviniais Lietuvos žemėlapiais. Senas radijas vis dar dirba, transliuodamas Anykščių radijo stotį, o sieninis laikrodis muša valandas, visai kaip senoviniuose namuose.
Naujas restorano meniu siūlo puikius, pagal senovines bajorų receptūras pagamintus patiekalus, aukštaitiškus blynus, Anykščių vyną, trauktines ir antpilus, kaip ir dera gausiam bajoriškam stalui. Vienas iš svarbiausių senovės Lietuvių patiekalų – įvairios mėsos kepsniai kepti ant laužo. Siūlome Jums šių patiekalų variaciją – aukščiausios kokybės mėsos kepsnius, patiekiamus ant įkaitinto akmens. Su šiuo karštu akmeniu kepsnys atkeliaus ant Jūsų stalo, ir Jūs patys nuspręsite, kiek ilgai mėsa dar turi kepti.

Restoranas “Nykščio namai“, atsižvelgdamas į išskirtinius svečių ir klientų pageidavimus, profesionaliai suorganizuos bet kokį priėmimą, banketą ar furšetą įmonėms ir šeimos šventėms (vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms…..). Mes pasiruošę priimti iki 200 svečių!

 

„Nykščio namų“ kavinėje smagu pasėdėti ir pabendrauti nedideliu būreliu.

Čia jaukią atmosferą kuria šiltos spalvos, jaukus apšvietimas, senovinė komoda su senovine porceliano kolekcija, senos graviūros, vaizduojančios įvairius istorinius įvykius. Ir , aišku, rankų darbo audiniai, kuriuose tiek daug šilumos , kruopštumo ir meilės.

Mūsų sporto ir laisvalaikio centre įrengtas biliardo baras su dviem pulo stalais, kurį jau spėjo pamėgti sporto aistruoliai. Dideliame ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei „Formulės 1“ varžybos, o vieną iš 6 staliukų galite rezervuoti paskambinę bendruoju užsakymų telefonu: +370 655 43379. Čia vyrauja šilta ir jauki atmosfera, gera muzika, tad yra galimybė rengti biliardo turnyrus, kitus smagius renginius.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Vi
    Virginija
    2020-11-09

    Sunkiai galiu rasyti gera ivertinima.Virtuve apverktina.Sugadinau iseigines dienos pietu laika.