VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Restoranas "Palaima"

Restoranas, Anykščiai

Palaima virtuvės šefas jus ne tik supažindins su tradicine Šveicarijos virtuve, bet ir paruoš jūsų pasirinktus patiekalus pietums ar vakarienei. Rinkitės nuo šveicariško sūrio fondiu iki keptos žąsies krūtinėlės su pastarnokais

Atvykę į restoraną rasite gerai apgalvotą meniu, kuriame bus ir pažįstamų patiekalų ir kai kas, kas galbūt nustebins. Mūsų virėjai kuria modernius patiekalus, kuriuose stengiasi atspindėti geriausias ir kartais netikėtas pažįstamų ingridientų savybes. Mūsų somelje Monika prie Jūsų pasirinktų patiekalų priderins vyną ir pasidalins savo gausiomis žiniomis apie jį. Norime, kad Palaimoje visi jaustųsi laukiami, todėl į meniu įtraukiame veganiškų pasirinkimų, taip pat pasistengsime atsižvelgti į alergijas ir netoleravimus, jei apie juos pranešite iš anksto.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Li
    Linas
    2023-08-30

    Teko aplankyti Anykščių kraštą ir keletą restoranų. Man ir mano bičiuliams iš Norvegijos didžiausią įspūdį padarė restoranas "Palaima''. Buvo gandrų išskridimo diena ir svečiai be specialaus kvietimo nebuvo pageidaujami. Tačiau mus priėmė ir maloniai aptarnavo, nuostabi aplinka, puikus personalas. O maisto skanumas, o desertas su šviežiais agurkais... Siūlau aplankyti, aš tikrai dar grįšu. Linas, Šiauliai.