VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Kavinė „Šaltinis“ (Kavarsko koldūnai)

Kavinė

Kontaktai

Darbo laikas:
I — V 10:00 — 20:00
VI 10:00 — 20:00
VII 10:00 — 20:00

Atvykęs į Kavarską negali neaplankyti nuo XVI amžiaus įvairiais padavimais garsinamo Šv. Jono krikštytojo šaltinio. Šaltinio vanduo - stebuklingas: gydo, gaivina, stiprina.

Šalia šios turistų pamėgtos vietos yra kavinė-baras „Šaltinis". 

Tik pas mus ruošiami patiekalai su stebuklingu šaltinio vandeniu. Populiariuosius mūsų koldūniukus galėsite ragauti jaukioje kavinukėje arba salėje, kurioje telpa iki 100 lankytojų vienu metu.

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Jūratė iš Biržų.
  2022-07-18

  Šiandien buvome kavinėje paragauti išgirtų Kavarsko paveldo koldūnų. Tikrai norėjosi valgyti , buvo labai daug laukiančio išalkusio jaunimo, taip pat išalkę, po muzikos festivalio. Eilėje stovėdama paklausiau, ar skanu tų, kurie jau bandė koldūnais malšinti alkį. Atsakė, kad skanu. Man jau tada keistai atrodė mažiukai koldūniukai, tarsi pirkti maksimoje, bet jeigu skanu, tai ir man bus skanu. Tikrai esu neišranki maistui. Eilėje stovėdama dar pagalvojau, kad labai gerai, kad Kavarskas, tas mažytis miestelis, garsėja geru maistu, kad apie jį taip visi gerai žino...Laukti teko ilgokai, o susimokėję gavome tokį pultelį su numeriuku, tik paskui supratome, kad jis pradeda čirkšti tada, kai link mūsų artėja mergaitė su maistu. Tai jai pagal tą garsą lengviau mus surasti. O garsas įspūdingas - nesu jautri, bet išgirdusi šoktelėjau - kažkokia durnoji... Keistai atrodė ir valgantieji mažu arbatiniu šaukšteliu koldūniukus, bet jeigu tai Kavarsko paveldas taip maitintis, tai ir aš sugebėsiu... Tuo labiau, kad pasaulis nuo mūsų atskirtas griozdiškomis širmomis... Kap poliklinikoje mergaičių kabinete Gali kol lauki daryti ką tik nori.... Apžiūriu, kas ant stalo ir randu krapštukų, laiko yra, taikrapštausi prieš valgį - vis užsiėmimas... Dovanokit, mergaitės, kiti išeinantieji dėkojo už jūsų paveldą, bet mano virtuvinis paveldas turbūt geresnis. Nors ir vagyti norėjau, bet gaila buvo išmestų pinigų. BEVEIK 7 EURAI UŽ KIETUS, NEIŠVIRUSIUS MAKSIMINIUS KOLDŪNIUKUS su spirgais ir stikline taukų ir tešla besiveliančia tarp dantų.... kur paskui stovėjo gale gerklės ir graužė... Čia jau ne paveldas - čia gėda jūsų virtuvei.

 • Ju
  Justas
  2022-06-29

  Buvau kolduninėj nieko gero tik per daug tos reklamos jau duoda ir kainos nerealios

 • Gi
  Giedrė
  2021-07-24

  Skanūs koldūnai su nerealiais spirgiais ir grietine!

 • Gi
  Giedrė
  2021-07-24

  Skanūs koldūnai su nerealiais spirgiais ir grietine!

 • ka
  kavarskas
  2019-06-27

  o tas šaltinio vanduo neprimyštas, nes skonis tai ka zn.

 • Do
  Dovilė
  2019-01-14

  Koldūnai,kaip koldūnai.Permažai spirgų,trūksta muzikinio fono (jausmas,kaip gedulinguose pietuose).Siūlymas virėjai ir padavėjai pačioms pabandyti suvalgyti bent vieną virtinuką arbatiniu šaukšteliu.Koldūnams, nors ir keista, valgyti tiko.Apie interjerą geriau patylėsiu...

 • Si
  Sigute
  2018-03-20

  Išskirtinė, originali vieta su keturiais staliukais, labai malonia padavėja ir nuostabiu maistu! Užsuksim ne kartą ir visiems tą patį rekomenduoju!