VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Roko virtuvė – restoranas „Puntukas“

Restoranas

„Roko virtuvė" – jauna ir inovatyvi komanda, pasiruošusi pasirūpinti ne tik skaniomis Jūsų šventės vaišėmis, bet ir šventės aptarnavimu bei dekoravimu.

Kokybiškos vaišės – mūsų prioritetas. Tad visuomet kviečiame užsukti pokalbiui, kurio metu aptarsime Jūsų norus ir pageidavimus, ir sudarysime individualų meniu.

Šventes organizuojame ne tik restorane „Roko virtuvė", įsikūrusiame Puntuko restorane Anykščiuose, tačiau ir bet kurioje, Jūsų pasirinktoje vietoje.

Patikėję šventę mums, galite būti tikri, kad viskas, ką gaunate, yra mūsų nuoširdaus darbo rezultatas. Tikimės, kad mūsų kolektyvas nenuvils Jūsų.

Restoranas PUNTUKAS yra Roko virtuvės dalis. PUNTUKAS – tai vieta, kurioje vyrauja patiekalų įvairovė bei nepaprastai jauki atmosfera. Restoranui vadovauja charizmatiškas ir jaunas virtuvės šefas Rokas, kuris nestinga išradingumo bei nebijo eksperimentuoti, todėl kaskart klientams siūlo naujų, dar neatrastų skonių.
Restoranas PUNTUKAS įsikūręs A. Baranausko a. 15 Anykščiai

https://www.facebook.com/PUNTUKASrestoranas/

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Rūta
  2023-09-07

  Likome nusivylę ir aptarnavimu ir maistu

 • Ju
  Justė
  2023-07-30

  Siaubinga vieta! Maistas neskanus, laukti daugiau nei 1 val., kiemelis - vargu ar galima vadinti kiemeliu, kažkokia eilinės alaus užeigėlės vieta. Aptarnavimas - susiraukusios, ne itin patenkintos padavėjos, kurioms atrodo yra kančia dirbti. Daržovės keptos ale grilyje buvo tokio kietumo, kad neįmanoma įpjauti… o jau tualeto baisumas, mažumas ir kvapas… tikrai niekam nerekomenduoju!

 • In
  Inga
  2022-07-05

  Nepatiko!!! Vištiena sausa ir pati mėsa rūgšti net nesuvalgem... Padavėjos paklausė kodėl, pasakėm kad neskanu, pasakė "na va, gaila" rimtai?!!! Šonkauliai irgi fu, niekas iš esančių nesuvalgem. Desertas gražiai atrodė tačiau skonis visiškai nesubalansuotas, rūgštus, ir jautėsi kad pastovėjes. Užkandžiai atnešti buvo anksčiau laiko, klausimas, kiek prastovėjo ant saulės prie 34 laipsnių... Padavėjai atskiras linkėjimas, tokio aptarnavimo nemačiusi, per galvą pardavinėjo maišą ir gėrimus, nors kelis žingsnius galėjo padaryti ir paduoti gražiai, manau tai yra viršūnė.

 • De
  Denis
  2021-09-19

  Nieko gero, nerekomenduoju

 • Da
  Daiva
  2021-06-13

  Idealiau reikėtų gerai paieškoti: kainos, kokybės, skonio, vaizdo ir aptarnavimo balansas lūkesčius pateisino 100 proc. Patirkite tai ir jūs. Mes tikrai čia dar sugrįšime ne kartą.

 • Nu
  Nusivylusi
  2020-07-09

  Likome nusivylę. Burgeryje vištiena stirpiai perkepinta, sausa, su juodais degėsiais (tikrai ne šviežiai kepta). Naminis kriaušių limonadas pagamintas praskiedus sprite ir sirupą su mineraliniu vandeniu. O sūrio kepsnys buvo prasčiausis kokį teko valgyti (atrodo naudotas, pats pigiausias sūris). Tikrai labai gaila, kad restoranu vadinasi tokia vieta. Labai nusivylėme ne tik maistu, bet ir aptarnavimu! Tikiuosi, norinčių išmesti pinigus, bus kuo mažiau arba tikiuosi ši vieta sukebės pasitaisyti ir suprasti, kad žmonės maistu nori mėgautis, o ne prikimšti save bet kuo

 • To
  Tomis
  2020-03-01

  As neisivaizduoju kaip jus pridavet savo kavines projekta jai rampos neigaliesiem nera pas jus.

 • Ri
  Rimanta
  2019-11-11

  Dėkoju Deividui ir jo komandai už puikų priėmimą restorane "Puntukas" Anykščiuose. Už nenusakomai skanius patiekalus - tiesiog aukštasis pilotažas lėkštėje, bendravimo ir aptarnavimo kultūrą, supratingumą. Daugiau tokių darbuotojų Lietuvoje. Skubėkite aplankyti ir patys įsitikinti. Iki pasimatymo .

 • Al
  Alfredas
  2019-11-11

  Puikus restoranas.Buvau maloniai nustebintas maisto kokybe ir aptarnavimu. Labai skaniai paruoštas ir skoningai patiektas aštuonkojis tiesiog "tirpo" burnoje. Rekomenduoju aplankyti šį restoraną Anykščiuose. SėkmėsRoko virtuvei.

 • I.
  I.
  2019-11-02

  Interjeras puikus. Maistas kokybiškas, gerai paruoštas. Aptarnavimas be priekaištų. Šiuo metu tai viena iš geriausių vietų pavalgyti Anykščiuose.