VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Anykščių centro „GO kebabai“

Užkandinė, kebabinė

Kontaktai

Jauki kavinė-kebabinė, įsikūrusi pačiame miesto centre, bibliotekos kieme visus kviečia užsukti pavalgyti ar užkąsti. Čia yra malonus aptarnavimas, draugiški darbuotojai, raminanti, žaisminga atmosfera ir, žinoma, puikus maistas.

Atsiliepimai

Komentuoti
 • pa
  pasipiktines
  2024-05-26

  tikras melas o ne maistas landine ir tiek kebabai net pvadint neimanoma kaškoks bliovalas dwrzoves gabalais suhujarintos mėsa neaiski padazas išvis blet atrodo kojom viedre maišytas šlykštu ir neskanu nelinkiu niekam ten valgit

 • Ju
  Justinas
  2024-05-25

  nu super super super super super super super super

 • Ge
  Gediminas
  2023-08-13

  Labai blogai, venkite šios vietos. Apsilankymas čia yra viena iš blogiausių patirčių, kur teko lankytis. Maistas – neskanus, aplinka – kažkokia landynė, o kainos – brangesnės nei Palangoje. UŽ KEBABĄ 8 EURAI, UŽ BULVYTES 6,5 EURO. Geriau apsilankykite visiškai šalia esančioje kavinėje, sumokėsite turbūt tiek pat, o aptarnavimas ir maistas – kitame šviesmetyje. Nesuprantu, kodėl ši rūkykla dar įvertinta 4 žvaigždutėmis.

 • V.
  V.D
  2023-02-24

  Nepatiko, buvo neskanu ir nepatogu valgyti viskas byra ypač padažas nes bėga ir truko apačia ( gal senas lavašas) nerekomenduoju.

 • Ug
  Ugnė
  2023-01-22

  Kebabai neskanūs , neverta važiuoti , norint labai valgyt net nelenda jie , mėsa neskani daržovės suvytusios ,žodžiu tikiuosi wc nereikės lakstyt , NEVALGYKITE TEN!!!!

 • Ap
  Apakes
  2022-11-15

  Landyne ir tiek. Kebabai tragiski. Kainos tikrai didekes.

 • Fe
  Fenomenalus
  2022-09-08

  Fui kaka

 • An
  Anonimas
  2022-09-08

  Fui, net nepirkit. Neverta dėmesio kebabinė.

 • Pa
  Panevežietė
  2022-07-25

  Patys šlykščiausi kebabai..oi ne kebabai, mesa su lašiniais, salotos suvyte, su plaukais..valgem kol pamaciau plauka. Nesakiau vyrui, blyn sakiau jam nebuvo plauku,tai apsivemes butu , tik parodziau inda kur inagiai stalo sudeti buvo...apskrete maisto likučiais ..o poto prasidejo smagumas man..vos spejau i tulika lakstyti! Padaveja( manau ukrainiete), ciaudo net neuzsidengus, atsiseda prie kito staliuko ruko ir pliurpia telefonu! Kultura aptarnavimo ir 100% nornali! Vaziuodami pavalgyti, neuzmirskit isideti snectosgo ir lopedium express nes nedavaziuosite kitaip " laimingai" iki namu

 • Kl
  Klientas
  2022-07-12

  Labai skanūs kebabai skaniausi kebabai mano valgyti ir dėkoju už pavaišinta burbulini vaflį ir malonu aptarnavima.