Kortelės išdavimas

1. Išsiimkite dokumentą įrodantį, kad jūsų nuolatinė deklaruota gyvenamoji vieta yra Anykščiuose arba Anykščių rajone. Deklaraciją galima rasti www.epaslaugos.lt tinklapyje. Popierinė versija išduodama Anykščių rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje (Anykščių koplyčia, Vilniaus g. 36, Anykščiai), arba Anykščių rajono savivaldybės seniūnijose.

2. Užpildykite PRAŠYMĄ.

3. Prašymo formą galite pildyti atėję į Anykščių turizmo ir verslo informacijos centrą (Muziejaus g. 1, Anykščiai)

    3.1 Arba pateikti internetu:

       3.1.1 Atsisiųskite prašymą 

       3.1.2 Užpildykite ir pasirašykite jį

       3.1.3 Užpildytą prašimą siųskite el. p. info@anykstenokortele.lt

     3.1.4 Su prašymu atsiųskite gyvenamosios vietos deklaracijos pažymą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, bei banko išrašą apie įvykdytą apmokėjimą. 

4. Su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

6. Apmokėkite kortelės išdavimo mokestį (3 Eur.).

7. Laukite pranešimo apie galimybę atsiimti kortelę Anykščių turizmo ir verslo informacijos centre. Kortelė, už papildomą mokestį, gali būti atsiųsta į namus.

 

*Anykštėno kortelė išduodama tik pilnamečiams asmenims. Nepilnamečiams mokyklinio amžiaus (nuo 7 metų) vaikams kortelė išduodama tik jų tėvų, įtėvių ar globėjų pateiktu prašymu. Tėvai ar globėjai teikiantys tokį prašymą, turi turėti nuolatinės gyvenamos vietos deklaraciją Anykščių rajone ir įrodymą, kad vaikas gyvena kartu.

 

Kortelės mokestis 3 eurai.

Galima apmokėti atėjus į Anykščių TVIC arba bankiniu pavedimu:

Anykštėno kortelė

Šiaulių bankas

Banko kodas 71821

A/s: LT22 7182 1000 0170 0582