VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

ODORATA GAMTOS SPA edukacijos

Edukacinės programos

Anykščių miesto žaliojoje zonoje, miesto parke, įsikūręs ODORATA gamtos SPA – tai gilių patyrimų, vidinių atradimų ir sakralaus poilsio erdvė. Žolynų skoniai, natūralios kosmetikos aromatai, šviežių vantų glamonės, masažai, grojančių dubenų garsai, kosmetikos kūrybinių dirbtuvių patyrimai, nakvynė jaukiuose apartamentuose ir asmeninis dėmesys kiekvienam, leis prisipildyti viskuo, ką gamta dovanoja Jums per mūsų rankas. Mums gera Jumis rūpintis!

Edukacinės programos

Kvapų terapija – tai menas, kuriame susijungia intuicija, kūrybiškumas ir grožio suvokimas.

Eteriniai aliejai – gyvos  substancijos iš gamtos – gali mums puikiai pasitarnauti ligų profilaktikai, imuninės sistemos stiprinimui, streso malšinimui.

Kūrybinių dirbtuvių metu:

  • Išsiaiškinsite pagrindinius aromaterapijos principus, susipažinsite su natūralių eterinių aliejų gausa
  • Sužinosite apie natūralių eterinių aliejų poveikį žmogaus sveikatai
  • Pasinėrę į nepakartojamų kvapų pasaulį atsipalaiduosite, pasinersite į savo subtilų vidinį pasaulį, pasijusite žvalūs ir pakilios nuotaikos
  • Susikursite Jums patinkantį išskirtinį aromatą, kuriuo galėsite save džiuginti kiekvieną dieną

Trukmė: 90 min.

Grupė: nuo 4 asm.

Kaina: 25 Eur/asm

Vieta: „ODORATA GAMTOS SPA“, Parko g. 14A, Anykščiai

Susisiekite: +370 615 98769

*Kūrybines dirbtuves galime organizuoti ir pas Jus

Garso terapija - gongų, grojančių Tibeto dubenėlių, krištolinių dubenų, įvairių muzikos instrumentų garsų ir vibracijų skambesys, padedantis harmonizuoti kūną, protą ir sielą. Tai yra subalansuotos ir intensyvios garsinės patirties forma, kuri skatina gilų atsipalaidavimą, emocinį atgimimą ir sąmoningumo augimą. Daugelio šaltinių teigimu, ši terapija gali turėti įvairių teigiamų poveikių, įskaitant streso mažinimą, miego kokybės gerinimą, skausmo mažinimą ir emocinį stabilumą. Tyrimai rodo, kad Gongų garsų terapija taip pat gali turėti teigiamą įtaką žmogaus neurologiniam funkcionavimui, įskaitant koncentracijos gerinimą ir kognityvinių gebėjimų stiprinimą.
Tai būdas greitai, kokybiškai pailsėti bei pažadinti savyje kūrybines galias.

Garso sesijos metu gulima ant kietų terapinių čiūžinių, šiltai apsiklojus pledais. Nieko atsinešti nereikia, viską paruošime.

 

Trukmė: 80 min.

Grupė: nuo 4 asm.
Kaina: 25 Eur/asm.

Vieta: „ODORATA GAMTOS SPA“, Parko g. 14A, Anykščiai

Susisiekite: +370 615 98769

Šiais laikais, kuomet patiriame tiek daug įtampos, nerimo, gyvename visuotinėje baimėje ir nuolatiniame skubėjime, PIRTIES TERAPIJA gali tapti puikiu įrankiu STABTELTI, PAJAUSTI, PAMATYTI kas su mumis iš tikrųjų vyksta. Tai būdas ne tik kokybiškai pailsėti, išsivalyti, bet ir susitikti su savo vidumi.

KODĖL SIŪLOME ASMENINES SESIJAS, O NE GRUPINES?

Visas pirtininkės dėmesys tik Jums vienai (-am)

Jauki šiluma, prieblanda, maloni drėgmė, saugi erdvė leidžia pasijausti "kaip mamos įsčiose" - saugu ir gera su SAVIMI

Procedūros (haloterapija, aromaterapija, masažas, grūdinimas, vanojimas) atliekamos lėtai, dėmesingai, atsižvelgiant į asmeninius sveikatos ypatumus

Čia saugu ne tik išsiverkti, išliūdėti, išpykti, išrėkti, bet juoktis, mėgautis, džiaugtis

Asmenis vanojimas kvapniomis vantomis dažnai tampa didžiausiu malonumu net tiems, kurie pirmą kartą tai patiria

Pirties kulminacijai siūlome atsigulimą ant gydančios žemės po nuostabiais kiemo beržais

Jumis rūpinasi, it kūdikiu, švelnios bei mylinčios pirtininkės rankos

ŠTAI KELETAS SVARBIAUSIŲ PIRTIES TERAPIJOS PRIVALUMŲ:

 Relaksacija ir streso mažinimas: Pirtis mažina įtampą ir stresą. Karštas oras ir jauki atmosfera padeda giliai atsipalaiduoti, išjausti vidinį saugumą, išgyventi pasitenkinimo ir pilnatvės akimirkas.

Detoksikacija: Prakaitavimas pirtyje padeda organizmui išvalyti toksinus ir išskirti perteklinius mineralus per odą, kas gerina jos būklę ir bendrą sveikatą.

Skausmo mažinimas: Karštas oras ir drėgmė sumažina raumenų ir sąnarių skausmą bei įtampą. Tai gali būti ypač naudinga tiems, kurie kenčia nuo įvairių sąnarių ar raumenų problemų, tokių kaip artritas ar per didelė raumenų įtampa.

Kraujotakos gerinimas: Pirtis skatina kraujo apytaką, kuri gali padėti pagerinti kraujo tiekimą į raumenis, organus ir odą, tokiu būdu juos sveikatinant.

Gydymo poveikis: pirties terapija palengvina peršalimo simptomus, tokius kaip nosies užgulimas ar kosulys. Tai gali būti dėl karšto oro įkvėpimo ir prakaitavimo, kuris padeda išvalyti kvėpavimo takus.

Psichologinė gerovė: Pirties terapija gali turėti teigiamą poveikį psichinei būklei. Atsipalaidavimas pirtyje gali sumažinti įtampą, pagerinti nuotaiką ir padėti sumažinti depresijos ar nerimo simptomus.

 

Trukmė: 150 min.

Grupė: 1-2 asm.

Kaina: 140 Eur/asm

Vieta: „ODORATA GAMTOS SPA“, Parko g. 14A, Anykščiai

Susisiekite: +370 615 98769

 

Atsiliepimai

Komentuoti