VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Arbatos kelias Anykščiuose

Edukacijos

Vaistažolių guru Ramūnas rengia edukacines programas vaikams ir suaugusiems, apie Anykščių krašte augančias vaistažoles. Organizuoja gilių kavos, tautinio paveldo vaistažolių mišinių arbatų degustacijas, rengia mini seminarus apie Anykščių krašto vaistažoles ir jų poveikį organizmui, vyksta arbatos gėrimo ceremonijos gamtoje. Degustacijos iš anksto susitarus.

Anykščių krašto vaistažolės turi gerą vardą  įvairiuose Lietuvos miestuose, parduodamos mugėse, vaistinėse ir ekoparduotuvėse Ramūno Daugelavičiaus renkamos vaistažolės, gaminami mišiniai, gilių ir kiaulpienių šaknų  kava 2010 metais  sertifikuoti kaip Tautinio paveldo produktai. O štai 2014 metais gavome kokybės ženklą - saugomos teritorijos - Anykščių regioninio parko produkto ženklą. Šis ženklas reiškia, kad ženklo turėtojas veiklą vykdo saugomoje teritorijoje ir savo veikla nepažeidžia saugomų vertybių, turi etnografiniam regionui būdingus produktus. 

Be to, siūlome švęsti netradicinius gimtadienius, vardadienius, mergvakarius, bernvakarius, krikštynas ar kitokius pasibuvimus. 

Atsiliepimai

Komentuoti