VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Vila Shakti

Kaimo sodybos

Kada paskutinį kartą leidai sau mėgautis tyrais ir paprastais dalykais?

 

Lygiu ežero paviršiumi, kuriame atsispindi dangus, žvaigždėmis, naktį krintančiomis tiesiai į tavo širdį ir pilnatve užburiančia tyla, kurioje išsitrina visos reikšmės, nyksta rūpesčiai, o tu atsipalaiduoji ir ištirpsti natūralios gamtos glėbyje…?

 

Diena kita - ir vėl gyvas, kupinas energijos, vėl norisi mylėti ir kurti!

 

Vila Shakti - būtent tokia, kūną bei sielą pripildančios ir greitai jėgas atstatančios energijos kupina vieta.

 

Čia harmoningai dera natūralus gamtos grožis, geram poilsiui be rūpesčių svarbus komfortas ir stiprią energiją spinduliuojanti žemė…

 

Joje įsikūrusi Vila Shakti - tai namai, kuriuose gera būti, jausti, tylėti, mylėti, džiaugtis, kurti, bendrauti, atkūrti ryšį su savimi ir gamta.

 

Tai ypatingi namai, kur baigiasi rūpesčiai ir prasideda laikas sau, kur galite jaukiai būti ne tik su šeima, draugais, bet ir su savimi.

 

Nuostabus ramybės kampelis pušų, beržų ir ąžuolų glėbyje prie Juostinio ežero, Anykščių rajone. Sodyba įsikūrusi labai patogioje vietoje, vos valanda su trupučiu kelio nuo Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir tik 45 min kelio nuo Panevėžio,Ukmergės ir Utenos.

 

Vila Shakti - tai erdvus medinis namas, kuriame yra 3 jaukūs miegamieji, svetainė su židiniu, virtuvė ir didelis pietų stalas jaukiems susibūrimas. Taip pat - 2 vonios kambariai ir net 3 terasos, viena jų gali būti pilnai uždara!

 

Atskirame namelyje ant ežero kranto yra pirtis, poilsio kambariukas su vonios kambariu ir lauko “Jakuzi”.

 

Rytais prabusite, girdėdami “tikro garso” vietos paukščių koncertus, eisite basomis per rasą pasitikti nuostabių Pajuostinio ežero saulėtekių. O vakare, ant ežero liepto minkštai susisukę į jaukų pledą, galėsite stebėti žvaigždes, gurkšnodami žolelių arbatą…

 

Jeigu mėgstate atrasti naujus dalykus, drąsiai leiskitės į ežero pakrančių tyrinėjimo žygius. O jeigu jaučiate aistrą žvejybai, - sodyboje jūsų laukia lieptas, valtis ir SUP lenta.

 

Mėgstate kulinarinius eksperimentus? Tuomet turėsite puikią progą džiuginti draugus ar šeimą gardžiu maistu, pagamintu nuostabioje Kamado kepsninėje.

 

Viloje Shakti jūs nerasite televizoriaus - jo buvimas prasilenkia su mūsų poilsio koncepcija. Taip pat šiuose namuose mes nepropaguojame jokių atsipalaidavimo formų, naudojant svaigalus.

 

Laukiame Viloje Shakti sąmoningų, vidinę ir išorinę harmoniją vertinančių žmonių, kuriems poilsis - tai stabtelėjimas, ryšio su savimi bei gamta atkūrimas ir prisipildymas energetiškai švarioje vietoje…

 

Kaina nuo 200 eur/para.

Minimali nuomos trukmė sezono metu - 3 dienos !

Sodyba talpina 10 -12 asm.

Vilashakti@gmail.com

+37068494908

Atsiliepimai

Komentuoti