VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Viešbutis „Nykščio namai“

Viešbučiai

Trijų plius žvaigždučių klasės erdviame ir patogiame 3 aukštų viešbutyje įrengti 28 kambariai, kuriuose vienu metu gali gyventi 55 svečiai. Kambarių pasiūla:
- vienviečiai kambariai;
- dviviečiai kambariai;
- liuksai;
- apartamentai;
- kambariai svečiams su negalia.
- 15 daugiaviečių kambarių vaikų ir sporto stovykloms – vienviečiai, dviviečiai, 4 vietų, 6 vietų, 8 vietų, 10 vietų (dviaukštės lovos, televizorius, mini virtuvėlės, daliniai patogumai)
Svečių patogumui yra įrengtas liftas. Visuose viešbučio kambariuose yra vonia arba dušas, telefonai, televizoriai su televizijos programomis keliomis kalbomis, kambariuose papildomai yra elektriniai virduliai su kava ir arbata. Veikia nemokamas bevielis interneto ryšys.

Patogumai

Pokylių salė
Dviračių nuoma
Sporto inv. nuoma
Leidžiama atsivežti gyvūnus
Vaikų žaidimų aikštelė
TV
Restoranas / kavinė
Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai
Parvežimas iš oro uosto
Konferencijų salė
Šalia Kalitos kalno

Klasė (žvaigždutės)

3 žvaigždutės

Paslaugos

Erdvus „Nykščio namų“ restoranas – tarsi svečių kambarys, kuriame smagu ir švęsti sukaktis, ir pabūti su šeima. Garbingai praeičiai prisiminti salė dekoruota rankų darbo audiniais, senoviniais Lietuvos žemėlapiais. Senas radijas vis dar dirba, transliuodamas Anykščių radijo stotį, o sieninis laikrodis muša valandas, visai kaip senoviniuose namuose.
Naujas restorano meniu siūlo puikius, pagal senovines bajorų receptūras pagamintus patiekalus, aukštaitiškus blynus, Anykščių vyną, trauktines ir antpilus, kaip ir dera gausiam bajoriškam stalui. Vienas iš svarbiausių senovės Lietuvių patiekalų – įvairios mėsos kepsniai kepti ant laužo. Siūlome Jums šių patiekalų variaciją – aukščiausios kokybės mėsos kepsnius, patiekiamus ant įkaitinto akmens. Su šiuo karštu akmeniu kepsnys atkeliaus ant Jūsų stalo, ir Jūs patys nuspręsite, kiek ilgai mėsa dar turi kepti.

Restoranas “Nykščio namai“, atsižvelgdamas į išskirtinius svečių ir klientų pageidavimus, profesionaliai suorganizuos bet kokį priėmimą, banketą ar furšetą įmonėms ir šeimos šventėms (vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms…..). Mes pasiruošę priimti iki 200 svečių!

Viešbutyje įrengtos dvi modernios konferencijų ir renginių salės. Išskirtinio dizaino erdvės pritaikytos ne tik vietinėms bet ir tarptautinėms konferencijoms, produktų pristatymams, parodoms, pramoginiams bei kitiems verslo renginiams.

Didžioji konferencijų salė kurios plotas – 117 m², talpina iki 100 dalyvių. Tai didžiausia konferencijų salė Anykščiuose.

Mažosios konferencijų salės plotas – 30 m², ir joje gali tilpti iki 25 renginio dalyvių.

BOULINGAS. Kviečiame pažaisti boulingą! Jūsų laukiame vakarais nuo 16 iki 22 val., o penktadienį ir šeštadienį iki 24 val. Pirmadienį ir antradienį – nedirbame. Išankstinė rezervacija telefonais: 838158520 arba 865543379 Kainos: penktadienį ir šeštadienį – 14 Eur 1 takelis 1 valanda, kitomis dienomis – 12 Eur 1 takelis 1 valanda.)

BILIARDO BARAS Mūsų sporto ir laisvalaikio centre įrengtas biliardo baras su dviem pulo stalais, kurį jau spėjo pamėgti sporto aistruoliai. Dideliame ekrane rodomos krepšinio, futbolo bei „Formulės 1“ varžybos, o vieną iš 6 staliukų galite rezervuoti paskambinę bendruoju užsakymų telefonu: 8 655 43379. Čia vyrauja šilta ir jauki atmosfera, gera muzika, tad yra galimybė rengti biliardo turnyrus, kitus smagius renginius.

ŽAIDIMŲ KAMBARYS Kai ant pievutės per šalta, per šilta ar per šlapia, žaisti stalo futbolą, stalo tenisą ir smiginį – pats tas. Tai kartu pramoga, sportas, laisvalaikis, ir, bene svarbiausia, bendravimas. Tai azartas, kuriuo gali mėgautis įvairiausio amžiaus žmonės.

SPORTO SALĖ Mūsų pasididžiavimas – aukščiausius reikalavimus atitinkanti sporto salė. Salė yra universali, joje galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir lauko tenisą, tinklinį ar badmintoną. Krepšinio salės plotas – 1032 m2, talpina 800 žmonių. Lankytojai gali naudotis erdviais ir tvarkingais persirengimo kambariais. Salėje įrengta nauja kondicionavimo bei šildymo sistema, veikia švieslentė ir garso aparatūra.

LAUKO KREPŠINIO AIKŠTELĖ Kai geras oras, ne vieną krepšinio mėgėją pradžiugins lauko krepšinio aikštelė, padengta specialia danga.

LAUKO TENISAS Šalia sporto ir laisvalaikio centro įrengtos 2 skirtingos dangos lauko teniso aikštelės: sintetinės žolės ir plastmasės. Teniso mėgėjų patogumui įrengta didelė automobilių stovėjimo aikštelė, puikus privažiavimas, yra galimybė maloniai išsunktą prakaitą nuplauti duše

Atsiliepimai

Komentuoti
  • JO
    JOANA
    2021-06-14

    PUIKUS SAVAITGALIS, SKANUS MSISTAS