VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Sodyba „Žalioji stotelė"

Kaimo sodybos

Kaimo turizmo sodyba unikaliame gamtos prieglobstyje prie upės, kur yra išlikę malūno užtvankos likučiai, seno malūno, tilto akmeniniai pamatai, kuriuo prajojo pats Napaleonas.

Sodyboje yra 50 miegamųjų vietų, įvairių dydžių nameliai nuo didelių grupių iki namelių šeimoms ar poilsiui dviese. Yra galimybė organizuoti šventes, įmonių renginius, vesti seminarus.

Sodyba vienkiemyje prie miško šalia upės. Yra kubilas, pirtis, sporto aikštynai, vaikų žaidimų aikštelė, stovyklavietės atostogaujantiems su palapinėmis.

Vasaros pramogos: plaukimas baidarėmis.

Patogumai

Šeimų numeriai
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

2 žvaigždutės

Paslaugos

Siūlome plaukti vaizdingais ir turistų pamėgtomis Aukštaitijos upėmis. Patogus privažiavimas. Baidarių nuoma ir transportavimas. Vienu metu gali plaukti iki 100 žmonių grupė.

Maršrutai: Vyžuona ir Jara yra Šventosios intakai.  Šios upės vingiuotos, gausu išvirtusių medžių, tačiau kliūtys įveikiamos, krantu baidarių neštis nereikia. Šiais maršrutais plaukiant pradžioje plaukiama intakais, po to įplaukiama į Šventosios upę ir atplaukiama iki sodybos. Čia turite galimybę įsikurti tvarkingai ir patogiai įrengtose stovyklavietėse su lauko pavėsinėmis ar pernakvoti sodyboje.
Vyžuona ir Jara yra sraunesnės upės, todėl jomis patiks pramogauti baidarėmis tiems, kurie mėgsta greitus manevrus ir iššūkius.
Mūsų sodyba ir stovyklavietė maršrutuose pavadinimu Žalioji.

Kviečiame pailsėti, įsikurti puikiai įrengtoje stovyklavietėje su lauko pavėsinėmis, pavėsine su židiniu, kepsninėmis, vieta palapinėms, pirtimi ir kubilu ant upės kranto, vaikų žaidimų, futbolo ir tinklinio aikštelėmis. Turime keturias atskiras stovyklavietes, kur kiekviena priklauso tik vienai grupei.  Į Stovyklavietės nuomos paslaugas įskaičiuota: pavėsinė, lauko kepsninė, laužavietė, vieta palapinėms, vieta automobiliui, naudojimasis lauko tualetais, prausyklomis, vaikų žaidimų aikštelė, tinklinio aikštelė, futbolo aikštė.
 
Stovyklavietė patogi tuo, kad turistams nereikia krautis į baidares nakčiai skirto inventoriaus, jūs atvyksite pas mus į sodybą, saugiai paliksite automobilius, o mes jus nuvešime auštyn upe. Vakare atplauksite ir įsikursite stovyklavietėje su palapinėmis. Kitą dieną išplauksite tolyn ir mes jus parsivešime iš finišo vietos.
 
Kviečiame švęsti gimtadienius, bernvakarius, mergvakarius, išleistuves, giminių susitikimus, rengti seminarus, konferencijas  gamtoje,  puikioje lauko pavėsinėje, kurioje telpa iki 50 žmonių. Stovyklavietės prie upės puikiai tinka organizuoti poilsines vaikų ar jaunimo stovyklas, sporto stovyklas, specialias, temines stovyklas. Teikiame pilną ir dalinį maitinimą. Organizuojame apžvalgines ekskursijas po Anykščių kraštą.

Atsiliepimai

Komentuoti