VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Sodyba „Šaltiniai“

Kaimo sodybos

Anykščių rajone įsikūrusi sodyba „Šaltiniai“ maloniai kviečia pailsėti. Sodyboje įrengtas poilsio namas, kuriame galime rengti šventes iki 30 asmenų. Antrame namo aukšte yra 3 miegamieji su balkonais ir puikiu Šventosios upės vaizdu, talpinantys 10–14 asmenų. Arčiau upės randasi du jaukūs poilsio namukai 4–6 asmenims. Sodybos teritorijoje įrengtas pirmasis Anykščių rajone diskgolfo parkas, tai sparčiai populerėjanti pramoga bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Taip pat organizuojame baidarių žygius Šventosios, Vyžuonos ir Jaros upėmis.

Jūsų patogiam ir jaukiam poilsiui siūlome:

 • Poilsio namas (10 –14 mieg. vietų ir galimybe rengti šventes iki 30 asmenų) – 10–20 €/asm.
 • Du poilsio namukai (4-6 mieg. vietų) – 20-25 €/asm.
 • Pirtelė – 40 €/~3val
 • Kubilas – 60 €/~3val
 • Diskgolfo parkas – 5 €/asm.
 • Baidarės – 15-20 €
 • Stovyklavietė su pavėsine – 5 €/asm.
 • Maitinimo paslauga – nuo 18 €/asm.

Paslaugos

Diskgolfas yra panašus į įprastą golfą, tik vietoje lazdų ir kamuoliukų diskgolfe naudojame įvairių formų, svorių ir spalvų diskus, kad pataikytume į specialius taikinius - krepšius.

Sparti diskgolfo plėtra nulemta žaidimo paprastumo, nuolatinio buvimo gamtoje ir nebrangaus sporto inventoriaus.

Žaidžiant diskgolfą, priklausomai nuo to, kur nusileidžia diskas, gali tekti gerai pagalvoti, kokiu metimu geriausia įveikti kiekvieną kliūtį ir diską „paguldyti” kuo arčiau krepšio ar net įmesti į krepšį. Smagu stebėti, kaip elegantiška trajektorija skrieja tiksliai paleistas diskas, ir kas kartą norisi bandyti pataikyti į krepšį iš toliau nei įprasta. Diskgolfą galima žaisti bet kokiu oru, be to, jis tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms – vyrams, moterims bei vaikams.

 

Adresas: Šaltinių k. 2A, Svėdasų sen., Anykščių r.

Koordinatės: 55.630434, 25.415219

Interneto svetainė: www.sodybasaltiniai.lt

El. paštas: info@sodybasaltiniai.lt

Tel. nr.: +370 614 69001

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Di
  Diana
  2022-09-27

  Pieteicām rezervāciju 10 cilvēkiem. Viesu māja atbildēja, ka viss ir kārtībā, rezervācija apstiprināta, saskaņoti ierašanās un aizbraukšanas laiki, bet nākamajā dienā viesu nams rakstīja, ka tomēr nevarot mūs uzņemt, jo esot rezervējuši citi cilvēki. Nepatīkama situācija, kas liecina par nenopietnu attieksmi pret klientiem.