Sodyba „Namelis medyje”

Kaimo sodybos

Į mūsų sodybą kviečiame pailsėti šeimas ar draugus. Sodyba įsikūrusi Anykščių regioniniame parke, visai šalia Anykščių miesto, pušynų apsuptyje, netoli Šventosios upės. Pro sodybą driekiasi dviračių takas, kuriuo važiuodami galėsite atrasti daugybę nuostabių Anykščių vietų ir patirti neužmirštamų akimirkų. Sodyboje yra didelė pavėsinė, galinti apsaugoti ne tik nuo lietaus, bet ir nuo vėjo, taip pat čia rasite šašlykinę, dviračių, erdvių lauko aikštelių, kubilą. Net ir didelei kompanijai galime iškūrenti pirtį. Visoje sodybos teritorijoje veikia WiFi.

Sodybos puošmena - ant keturių šimtamečių pušų suręstas namelis medyje, apie kurį daugelis svajojo vaikystėje. Šiuolaikiškai įrengtame namelyje rasite mini virtuvėlę, TV, dušą, WC, kondicionierių. Namelyje erdvės užteks šeimai su dviem-trim vaikais. Po nameliu įrengta terasa, kur galima patogiai įsitaisius jaukiai pabendrauti su draugais. Svečių namelyje medyje laukiame šiltuoju metų laiku.

 

Ramiam Jūsų poilsiui sodyboje siūlome tris naujai pastatytus ir šiuolaikiškai įrengtus, erdvius namelius. Namelis pritaikytas patogiai ilsėtis vienai keturių asmenų šeimai, bet, esant pageidavimui, gali talpinti dar porą asmenų. Namelyje rasite virtuvėlę, TV, dušą, WC, kondicionierių.

Svečių nameliuose laukiame šiltuoju metų laiku.

Sodyboje galima pasimėgauti lietuviškos pirties malonumais. Rąstinės pirties pastate rasite nedidelę salę, talpinančią apie 20 žmonių, terasą, virtuvę, TV, dušą, WC, židinį, kondicionierių. Pirties pastate yra galimybė pernakvoti iki 12 žmonių. Prie pirties yra iškastas prūdas. Pirties pastatu ir malonumais galite mėgautis ištisus metus.

Atsiliepimai

Komentuoti