Sodyba „Barono vila"

Kaimo sodybos

Sodyba "BARONO VILA" – moderni apgyvendinimo, poilsio ir maitinimo paslaugų oazė ramioje vietoje šalia miško ir didelio privataus tvenkinio . Mus renkasi žmonės, kurie vertina gamtą, meną ir jaukią namų aplinką. Didelis dėmesys skiriamas gamtosaugai, todėl pas mus daugiausiai naudojami atsinaujinantys energijos šaltiniai – saulė ir vanduo.

Sodybos komplekse yra 5 pastatai:

  1. Gyvenamasis namas, skirtas apgyvendinti 30-40 svečių, 12 numerių su privačiais vonios kambariais, svetainė-biblioteka, 25 vietų svečių maitinimo salė, virtuvė, pirtis, kubilas ir lauko pavėsinė.
  2. 3 dviejų aukštų poilsio nameliai (ELNIO, KIŠKIO IR AVIES VILOS), skirti apgyvendinti 18-24 svečių,  juose yra 3-4 kambariai, dvi vonios ir terasa. 
  3. Svirnas, skirtas renginiams, konferencijoms, šventėms ir svečių maitinimui iki 80 žmonių. Jame – 250 kv.m. banketų-konferencijų salė, baras, virtuvė su duonkepe krosnimi.

Maitinimą pas mus reikia užsakyti iš anksto. Galėsite paragauti tradicinių lietuviškų ir europietiškų patiekalų, krosnyje keptos natūralios ruginės duonos bei firminio mūsų patiekalo "Barono plovo".

Dirbame visais metų laikais. Kviečiame poilsiauti, rengti šeimos, įmonių  šventes bei konferencijas Jums palankiu metu.

Jums ir Jūsų svečių poilsiui bei pramogoms galime pasiūlyti: pirtį, kubilą, vandens pramogas, sportinius žaidimus: krepšinį, tinklinį, batutą, stalo futbolą. Aptvaruose auginame tauriuosiu elnius ir danielius. Kviečiame iš arčiau susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais.

Patogumai

Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Pirtis

Paslaugos

Konferencijų ir pobuvių salės

Jauki 25 vietų konferencijų salė (projektorius, ekranas, konferencijų lenta, kondicionierius, internetas.
Konferencijos dalyvių maitinimas pagal sodybos meniu, kavos pertraukėlės.

  • Vaizdo projektoriai
  • Ekranai
  • Internetas

Pobūvių salė, papuošta freskomis (autorius - dailininkas Ramūnas Grikevičius), yra cokoliniame namo aukšte. Šalia yra baras, židinys ir virtuvė.

Kubilas ir pirtis

Lietuviška tradicinė pirtis, kūrenama malkomis, natūralūs aromatai, jaukus priepirtis, žolelių arbata. Iš pirties galima nubėgti į tvenkinį atsigaivinti arba nusiprausti po dušu. Organizuojame "Pirties renginius-mokymus", galime pakviesti pirties specialistą už papildomą kainą. 

Atsiliepimai

Komentuoti