Sodyba „Barono vila"

Kaimo sodybos

„Barono vila“ – modernus poilsio ir renginių kompleksas, sukurtas mūsų šeimos protėvių žemėje šalia miško ir didelio privataus tvenkinio. Tai unikalus rojaus kampelis tiems, kurie ieško sielos ir kūno poilsio. Tik įžengę į „Barono vilos” pasaulį, pajusite, kaip sustoja laikas ir svarbiausia tampa nuoširdus bendravimas su artimiausiais žmonėmis.

Didžioji vila - 2018 m rekonstruotas skandinaviško stiliaus namas, skirtas apgyvendinti 30 svečių. Joje - 13 dviviečių numerių ir apartamentų su privačiais vonios kambariais, Lounge zona su židiniu, terasa, administracija, 25 vietų svečių salė su židiniu ir virtuve, pirtis, kubilas, kiemelis- pavėsinė.

Trys skandinaviško stiliaus mažosios vilos - galima apgyvendinti po 6-8 žmones, yra 2-3 miegamieji kambariai, du vonios kambariai, svetainė-virtuvė ir terasa.

Namas renginiams, šventėms, konferencijoms iki 80 žmonių, erdvi 200 kv. m. salė, subtilus interjeras, aukštos lubos su kabančiais šiaudiniais sodais, kurie nuo seno vadinami lietuviškų vestuvių simboliu, originalios dailininko sukurtos freskos, jaukus apšvietimas.

Maitinimas: sodybos svečiams restorane pateikiami sotūs švediško stalo pusryčiai. Kitą maitinimą reikia užsakyti iš anksto pagal šefo pasiūlytą meniu. Šviežias, skanus ir šiuolaikiškai pateiktas maistas, gurmaniški elnienos patiekalai ir ant ugnies paruoštas "Barono plovas".

Aptvaruose auginame tauriuosius elnius ir danielius, Gotlando avis. Kviečiame iš arčiau susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais.

Patogumai

Pokylių salė
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Žvejyba
Maitinimas
Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

5 žvaigždutės

Paslaugos

 Jauki iki 30 vietų konferencijų salė (projektorius, ekranas, konferencijų lenta, kondicionierius, internetas.

  1. Konferencijos dalyvių maitinimas pagal sodybos meniu, kavos pertraukėlės.
  2. Internetas
  3. Ekranai
  4. Vaizdo projektoriai

Didžioji pokylių salė skirta renginiams, konferencijoms, šventėms ir svečių maitinimui iki 80 asmenų.

 

 

  • Jums ir Jūsų svečių poilsiui bei pramogoms galime pasiūlyti: tradicinę lietuvišką malkomis kūrenamą pirtį, kubilą, vandens pramogas: irklentes, vandens dviračius bei valtis, sportinius žaidimus: krepšinį, tinklinį, batutą. Maisto gurmanams puiki pramoga gamtoje - išsikepti maistą naujose keraminėse Kamado kepsninėse.
  • Gamtos ir gyvūnų mylėtojams - ideali vieta atgauti jėgas gamtos apsuptyje, pasivaikščioti po įrengtą akmenų parką bei labirintą, pasigrožėti ir iš arčiau susipažinti su mūsų auginamais tauriuosiais elniais ir danieliais.
  • Sodybos tvenkinyje užveista įvairių žuvų: karpių, lydekų, plačiakakčių. Kiekvienas svečias, pageidaujantis žvejoti su savo žvejybos priemonėmis, privalo iš anksto informuoti sodybos administraciją ir nusipirkti leidimą, kurio kaina – 10 eur už dieną. Už pagautą žuvį mokama pagal sodybos nustatytą žvejybos kainoraštį.

Atsiliepimai

Komentuoti