VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Sodyba „Barono vila"

Kaimo sodybos

„Barono vila“ – modernus poilsio ir renginių kompleksas, sukurtas mūsų šeimos protėvių žemėje šalia miško ir didelio privataus tvenkinio. Tai unikalus rojaus kampelis tiems, kurie ieško sielos ir kūno poilsio. Tik įžengę į „Barono vilos” pasaulį, pajusite, kaip sustoja laikas ir svarbiausia tampa nuoširdus bendravimas su artimiausiais žmonėmis.

Didžioji vila - 2018 m rekonstruotas skandinaviško stiliaus namas, skirtas apgyvendinti 30 svečių. Joje - 13 dviviečių numerių ir apartamentų su privačiais vonios kambariais, Lounge zona su židiniu, terasa, administracija, 25 vietų svečių salė su židiniu ir virtuve, pirtis, kubilas, kiemelis- pavėsinė.

Trys skandinaviško stiliaus mažosios vilos - galima apgyvendinti po 6-8 žmones, yra 2-3 miegamieji kambariai, du vonios kambariai, svetainė-virtuvė ir terasa.

Namas renginiams, šventėms, konferencijoms iki 80 žmonių, erdvi 200 kv. m. salė, subtilus interjeras, aukštos lubos su kabančiais šiaudiniais sodais, kurie nuo seno vadinami lietuviškų vestuvių simboliu, originalios dailininko sukurtos freskos, jaukus apšvietimas.

Maitinimas: sodybos svečiams restorane pateikiami sotūs švediško stalo pusryčiai. Kitą maitinimą reikia užsakyti iš anksto pagal šefo pasiūlytą meniu. Šviežias, skanus ir šiuolaikiškai pateiktas maistas, gurmaniški elnienos patiekalai ir ant ugnies paruoštas "Barono plovas".

Aptvaruose auginame tauriuosius elnius ir danielius, Gotlando avis. Kviečiame iš arčiau susipažinti su šiais nuostabiais gyvūnais.

Adresas:
Elnio g. 12, Butėnų k., Anykščių r.

Susisiekite: info@baronovila.lt; +370 698 40 202; www.baronovila.lt

Patogumai

Pokylių salė
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
TV
Žvejyba
Maitinimas
Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

5 žvaigždutės

Paslaugos

Vietų skaičius: 20-30 vietų

Salių kiekis: 1

Paslaugos verslo klientams:

projektorius, ekranas, garso kolonėlės, mikrofonas, rašymo lenta-bloknotas, WI-FI - bevielis internetas, lazerinė ekrano rodyklė, oro kondicionierius, langų užtemdymas, maitinimas, stalo vanduo, kavos pertraukėlės, aptarnavimas.

Mokėjimo būdai: grynaisiais, pavedimu, banko kortele.

"Barono viloje" yra sukurtos visos sąlygos žmonių darbui ir poilsiui. Naujai įrengta jauki konferencijų salė, kurioje jausitės komfortiškai, vilos restorane teikiame maitinimą bei kavos pertraukėles. Po darbo sesijos pakviesime atsipalaiduoti Miško SPA, pasėdėti terasoje, pažasti tenisą, išsimaudyti tvenkinyje, paplaukioti valtimis ir pasigėrėti nuostabiais gamtos vaizdais.

Konferencijų dalyvius apgyvendiname stilingose skandinaviško tipo privačiose vilose ir dviviečiuose viešbučio kambariuose.

 

  • Miško SPA - ilgai brandintas, naujas mūsų projektas. Labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti svečiams privačią pirčių erdvę šalia miško ir didelio tvenkinio. Čia gera atsipalaiduoti dviems ar šeimai su vaikais tiek žiemą ir vasarą. Miško SPA erdvėje yra sauna su panoraminiu langu į mišką ir tvenkinį, garų pirtis "Žvaigždėtas dangus", masažinė vonia (džiakuzi), poilsio kambarys su terasa ir pušų spyglių arbata. Yra atskiri vyrų ir moterų persirengimo kambariai su dušais, plaukų džovintuvai, chalatai, rankšluosčiai, šlepetės. Miško SPA nuomojamas tik privačiam svečių apsilankymui, daugiausia vienu metu čia gali lankytis iki 12 svečių grupė.

    Į Miško SPA negalima neštis alkoholinių gėrimų ir maisto, tai vieta skirta atsipalaidavimui ir ramiam poilsiui. Po pirčių vilos restorane galima pavalgyti, išgerti kavos, arbatos, gaiviųjų gėrimų.

  • Jums ir Jūsų svečių poilsiui bei pramogoms galime pasiūlyti: tradicinę lietuvišką malkomis kūrenamą pirtį, kubilą, vandens pramogas: irklentes, vandens dviračius bei valtis, sportinius žaidimus: krepšinį, tinklinį, batutą. Maisto gurmanams puiki pramoga gamtoje - išsikepti maistą naujose keraminėse Kamado kepsninėse.
  • Gamtos ir gyvūnų mylėtojams - ideali vieta atgauti jėgas gamtos apsuptyje, pasivaikščioti po įrengtą akmenų parką bei labirintą, pasigrožėti ir iš arčiau susipažinti su mūsų auginamais tauriuosiais elniais ir danieliais.
  • Sodybos tvenkinyje užveista įvairių žuvų: karpių, lydekų, plačiakakčių. Kiekvienas svečias, pageidaujantis žvejoti su savo žvejybos priemonėmis, privalo iš anksto informuoti sodybos administraciją ir nusipirkti leidimą, kurio kaina – 10 eur už dieną. Už pagautą žuvį mokama pagal sodybos nustatytą žvejybos kainoraštį.

Atsiliepimai

Komentuoti