Sodyba „Barono vila"

Kaimo sodybos

Didžioji vila, turinti 13 numerių kuriuose galima apgyvendinti 30-40 asmenų. Joje taip pat rasite lounge zoną su TV, kavos aparatą viešbučio svečiams, terasą su nuostabia panorama į ežerą bei mišką, virtuvėlę, pirtį, salę šventėms talpinančią iki 25 asmenų.

Dižiojoje viloje taip pat įrengta nauja ir moderni konferencijų salė iki 30 asmenų grupei.

Šalia Didžiosios vilos įrengta lauko pavėsinė ir kubilas.

3 dviejų aukštų poilsio nameliai (ELNIO, KIŠKIO IR AVIES VILOS), skirti apgyvendinti 18-24 svečių, juose yra 3-4 kambariai, dvi vonios ir terasa.

Maitinimas teikiamas pagal išankstinius užsakymus. Galėsite paragauti tradicinių lietuviškų ir europietiškų patiekalų bei firminio mūsų patiekalo "Barono plovo" .

Dirbame visais metų laikais. Kviečiame poilsiauti, rengti šeimos, įmonių šventes bei konferencijas Jums palankiu metu.

 

Patogumai

Wi-Fi
Pritaikyta neįgaliesiems
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

5 žvaigždutės

Paslaugos

Konferencijų ir pobuvių salės

 Jauki iki 30 vietų konferencijų salė (projektorius, ekranas, konferencijų lenta, kondicionierius, internetas.

  1. Konferencijos dalyvių maitinimas pagal sodybos meniu, kavos pertraukėlės.
  2. Internetas
  3. Ekranai
  4. Vaizdo projektoriai

Didžioji pokylių salė skirta renginiams, konferencijoms, šventėms ir svečių maitinimui iki 80 asmenų.

 

 

PRAMOGOS

  • Jums ir Jūsų svečių poilsiui bei pramogoms galime pasiūlyti: tradicinę lietuvišką malkomis kūrenamą pirtį, kubilą, vandens pramogas: irklentes, vandens dviračius bei valtis, sportinius žaidimus: krepšinį, tinklinį, batutą. Maisto gurmanams puiki pramoga gamtoje - išsikepti maistą naujose keraminėse Kamado kepsninėse.
  • Gamtos ir gyvūnų mylėtojams - ideali vieta atgauti jėgas gamtos apsuptyje, pasivaikščioti po įrengtą akmenų parką bei labirintą, pasigrožėti ir iš arčiau susipažinti su mūsų auginamais tauriuosiais elniais ir danieliais.
  • Sodybos tvenkinyje užveista įvairių žuvų: karpių, lydekų, plačiakakčių. Kiekvienas svečias, pageidaujantis žvejoti su savo žvejybos priemonėmis, privalo iš anksto informuoti sodybos administraciją ir nusipirkti leidimą, kurio kaina – 10 eur už dieną. Už pagautą žuvį mokama pagal sodybos nustatytą žvejybos kainoraštį.

Atsiliepimai

Komentuoti