VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Sodyba „16 salų"

Kaimo sodybos

Kaimo turizmo sodyba “16 salų” - subtiliausiam skoniui.
Viena iš naujausių kaimo turizmo sodybų Anykščių krašte “16 salų” , įsikūrusi ant Rubikių ežero kranto, Klykūnų kaime, vos 12 km nuo Anykščių miestelio. Naujumu, tvarka, labai jaukia aplinka ir subtiliu skoniu šviečianti sodyba sukuria malonią nuotaiką romantiškoms akimirkoms, šeimos ir draugų poilsiui, atostogoms, gražiai šventei. Tai puiki vieta plenerams, seminarams, mokymams, verslo renginiams ar sveikatingumo stovyklai. Čia rasite ir aktyvias lauko pramogas ir gamtos ramybę.
„16 salų“ įrengti šeši miegamieji kambariai, patogios poilsio zonos, moderni virtuvė. Atskiras pirties pastatas su lietuviška ir turkiška pirtimis, karšto vandens kulbilas, saulės lauko teniso kortas, vandens pramogos, saulės gultai ir vaikų poilsis – viskas “16 salų” svečiams. Profesionali virėja gali pasiūlyti gurmaniškas vaišes iš sveikų ir ekologiškų produktų.

Patogumai

Šeimų numeriai
Pirtis

Paslaugos

Atskirame pastate įrengtos dvi pirtys: malkomis kūrenama lietuviška ir garinė turkiška pirtis. Šalia yra jaukus kambarys poilsiu, masažams, erdvi lauko terasa, tinkama mankštoms gryname ore, jogos užsiėmimas, taip pat kubilas.

Lauko teniso korte, su smėliu užpildyta sintetinės žolės danga, galima surengti nedidelį teniso turnyrą, teniso mokymus. Yra krepšinio stovas, mobilūs futbolo vartai, galima pažaisti badmintoną, tinklinį.

Baidarės, valtis, didelis lieptas ant ežero, mažiesiems poilsiautojams įrengtas smėlio paplūdymys. Sodyboa patiks mėgstantiems vandens pramogas.

Atsiliepimai

Komentuoti