VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Namelis ant Svėdaso ežero kranto su pirtimi

Kaimo sodybos

 

Jaukus namelis ant ežero kranto su vitrininiais langais pro kuriuos atsiveria nuostabus gamtos vaizdas. Skirtas iki 4 asmenų.

Namelyje yra visi patogumai:

  • TV;
  • Wi-Fi;
  • Kondicionierius;
  • Ir kita.

 

Miegojimui yra dvigulė lova 1,40 m pločio ir kitame kambaryje minkštas kampas, kuris išsiskleidžia į patogią 1.40 m pločio lovą, yra antčiužinis. Patalynę rasite aprengtą, kiekvienas asmuo gaus po du rankšluosčius. Taip pat rasite buičiai būtiniausius daiktus ( tualetinį popierių, skystą muilą, šampūną, dušo želė).

Virtuvė su integruota buitine technika ir visais būtiniausiais indais.

Kieme yra šašlykinė, kepsninė, didelis stalas, suolas bei neperšlampamas minkštasuolis. Malkų duodame normuotai. Patartina atsivežti anglies jei ruošiatės dažnai ir daug kepti.

Namelyje yra pirtis su langu, priepirtis ir dušas kartu su WC . Į šias patalpas patenkama pro kambarį su miegama lova. Priepirtyje yra skalbimo mašina, kriauklė, lentynos, veidrodis, dulkių siurblys. Pirtis kūrenama iš kambario pusės, todėl kambarys šiek tiek įšyla, tačiau atidarius pirties bei kitus langus greitai atvėsta.

Iki vandens - 15 metrų. Lieptas patogus žvejybai bei pasisėdėti ar degintis saulėje. Ant liepto yra pritvirtintas stalas ir kėdės. Pakrante, tiltu, prie namelio esančia teritorija naudositės tik Jūs vieni.

Ežero dugnas smėlėtas ir gilėja palaipsniui, todėl saugu maudytis vaikams. Pradžioje dugnas smėlėtas, tačiau dugnui gilėjant yra šiek tiek kriauklių. Patartina maudytis su maudymosi avalyne, nors nebūtina, galima nusileisti į vandenį laiptukais nuo tilto.

Kontaktai

Moliakalnio g. 47, Moliakalnio k. Svėdasų sen., Anykščių rajonas

audrona.zelionkiene@gmail.com

+370 620 73029

Atsiliepimai

Komentuoti