VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Gradiali Anykščiai

Kaimo sodybos

GRADIALI ANYKŠČIAI –  tai Rubikių ežero pakrantėje naujai kuriamas gamtos ir poilsio parkas. Jūsų poilsiui ir laisvalaikio pramogoms skirta erdvi teritorija – žalios vejos, nuostabūs miškai, didingas Rubikių ežeras. Čia nuostabus gamtovaizdis – svečius džiugina paryčiais ir vakarėjant čiulbantys parko paukščiai, stebina atklystantys žvėrys. Abejingų nepalieka įspūdingas, net 16 salų Rubikių ežeras, džiuginantis žūklės mėgėjus. Mėgstančius leisti laiką natūralioje gamtoje laukia grybų ir kitų gamtos gėrybių pilni miškai...

Svečiams siūloma apsistoti „Saulės viloje", "Vėjo viloje" ar "Ežero viloje".

„GRADIALI ANYKŠČIAI“ – moderniai įrengtas gamtos ir poilsio parkas, laukia ir svečių, norinčių surengti asmeninę šventę, organizuoti įmonių mokymus, seminarus ir konferencijas – mes pasirūpinsime nepriekaištingu aptarnavimu, gurmaniškais patiekalais, užtikrinsime patogų poilsį puikiuose kambariuose, pasiūlysime šiuolaikišką ir profesionalią konferencijų įrangą. 
 

 

Patogumai

Restoranas / kavinė
Wi-Fi
Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

5 žvaigždutės

Paslaugos

Svečius pasitinka „Saulės vila“, kur poilsį siūlome aštuoniuose šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose (antrame aukšte) su atskirais dušais ir WC, o restoranas, šio pastato pirmame aukšte, kviečia ne tik pusryčiauti, bet ir pasimėgauti poilsiu ir gardžiais patiekalais pietų ar vakarienės metu.  

 

Vėjo viloje yra keturi apartamentai su atskirais įėjimais, išsidėstę per du aukštus. Pirmame aukšte yra svetainės zona ir WC su dušu, antrajame - miegamasis ir WC. Kiekvienas numeris turi savo atskirą terasą, iš kurios atsiveria vaizdas link Rubikių ežero .„Vėjo vila“, kur ramybę ir poilsį suras tiek poros, tiek ir šeimos su vaikais. Mažieji galės džiaugtis pramogomis žaidimų aikštelėje. 

 

Ežero vila yra arčiausiai Rubikių ežero, mūsų tvenkinių ir aktyviosios pramogų zonos. Joje rasite iš viso 10 kambarių. Keturi jų dviviečiai pirmame aukšte su terasomis ir galimybe pristatyti papildomą lovą. Antrame aukšte rasite Liukso numerį su atskiromis svetainės ir miegamojo zonomis. Taip pat yra trys dviviečiai (su galimybe pristatyti papildomą lovą) kambariai.
Mažojoje vilos dalyje, pirmame aukšte yra laisvalaikio kambarys. Jame visos sodybos svečiai gali žaisti stalo tenisą, stalo futbolą, smiginį, XBOX ONE su KINECT priedeliu ir daugybe stalo žaidimų. Virš laisvalaikio kambario yra įrengti du kambariai, skirti 3-4 asmenų šeimoms su bendru WC ir dušu.

Gamtos ir poilsio parkas Gradiali Anykščiai teikia ne tik apgyvendinimo paslaugas, bet kviečia svečius apsilankyti restorane bei paraugauti gardžių patiekalų. Iš plataus meniu asortimento net išrankiausias svečias išsirinks mėgstamą patiekalą, o jauki aplinka bei nuoširdus ir nepriekaištingas aptarnavimas kiekvienam paliks geriausius prisiminimus. Svečiams pagal skonį bei pageidavimą siūlome pasirinkti patiekalus iš mėsos, žuvies ir jūros gėrybių, salotų, sriubų, užkandžių, o smaližiai bus nustebinti desertų skoniais. Išsiilgusiems romantikos siūlome palepinti save ir savo antrąją pusę vakariene viešbučio restorane, o šaltais žiemos vakarais jaukiai pasišildyti židinio liepsnos šilumoje.

Šiltuoju metų laiku svečius kviečiame praleisti laiką lauko terasoje, kurioje galėsite ne tik skanauti gardžius patiekalus, bet mėgautis puikiu kraštovaizdžiu bei grynu oru.

Restoranas dirba:
Pirmadieniais – sekmadieniais nuo 9.00 iki 22.00 val.

Mūsų parke kiekvienas svečias ras ką veikti!
Mėgstantys aktyviai leisti laiką, galės žaisti krepšinį, futbolą, rankinį, badmintoną ar tinklinį naujoje guminės dangos sporto aikštelėje. Aptverta tinklinio zona visada laukia paplūdimio tinklinio gerbėjų. Valtys, dviračiai ir baidarės skirti Rubikių ežero ir jo 16 salų tyrinėjimui. O vandens batutai, čiuožyklos dideliems ir mažiems, kajakai nudžiugins visus be išimties vandens pramogų mylėtojus!
Tiems, kuriems ramus poilsis yra pagrindinis atostogų kriterijus, galės mėgautis saulės voniomis patogiuose paplūdimio gultuose prie tvenkinio. Kaukių miškas juos vilios savo ramuma, vėsuma ir gamtos garsais. Žvejybos įranga ir įžuvintas tvenkinys leis atsipalaiduoti.
Mūsų svarbiausiems, t.y. VAIKAMS, skirtos net keturios skirtingos zonos mūsų parke. Pagrindinis vaikų žaidimų kompleksas yra DIDŽIAUSIO PLOTO LIETUVOJE!!!! Tai net 200m2 užimantys tilteliai, čiuožyklos, alpinisto tvorelės, bokšteliai ir kiti iššūkiai, kurie nei vieno vaiko nepalieka abejingo. Antroji, mažesniesiems skirta aikštelė, džiugina vaikučius iki 2-3 metų. Joje pypliai čiuožinės, ropinės ir statys smėlio pilis. Trečiojoje, esančioje šalia restorano, vaikai leis laiką medinėje žaidimų aikštelėje ir batute, o prie Kaukių miško rengiamame atrakcionų parkelyje, sūpynes galima išbandyti jau dabar.
Ir didelių, ir mažų džiaugsmui įrengėme Laisvalaikio kambarį, kuriame galite varžytis žaisdami smiginį, stalo tenisą, stalo futbolą, stalo ledo ritulį. Jūsų laukia ir XBOX ONE video žaidimai su KINECT priedeliu. Ten rasite daugybę stalo žaidimų, įvairių lauko žaidimų šeimoms, sporto inventorių ir t.t.

Kaukių miške visada išgirsite paukštelių giesmes, iš keturių apžvalgos bokštų stebėsite laukinius gyvūnus, o perėję beveik 800 metrų įrengtų takelių pajusite gamtos artumą. Norėdami ilgiau pabūti miške, galėsite leisti laiką Paukščiukų ir Stirniukų pavėsinėse, kuriose Jums įrengtos kepsninės, stalai ir suolai. Romantikai nepraeis progos užlipti ant miško tiltelių...
O svarbiausia, miške Jūs rasite aštuonias skirtingas KAUKES.
Raskite jas!

Atsiliepimai

Komentuoti