VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Burbiškio dvaras

B&B

APIE DVARĄ
Burbiškio dvaras yra įsikūręs Anykščių regioniniame parke, netoli Rubikių ežero, 8 km nuo Anykščių. Vaizdingame Anykštos upės kairiajame krante iš tolo akį patraukia stilingi rūmai - XIX a. architektūros paminklas, neoklasicizmo epochos perlas, užburiantis subtilumu ir elegancija. Grakščiai prigludęs parkas, kuriame išlikę daugiau kaip 30 rūšių medžių bei krūmų, įsilieja į kraštovaizdžio peizažą lyg išpuoselėta ramybės oazė.
Burbiškio dvaro ansamblis restauruotas pagal 1853 m. projektą. Atkurti autentiški lubų ir sienų tapybos darbai, originalios rudojo uosio durys, išlikę vertingi dekoruoti priesieniniai židiniai. Ypatinga interjero puošmena – autentiškos XIX a. krosnys, apmūrytos baltos glazūros plokštėmis. Analogiškos yra Lietuvos Prezidentūroje, Daukanto aikštėje, tačiau jas gali apžiūrėti tik išskirtiniai lankytojai. Burbiškio dvare jūs turite unikalią galimybę išvysti tai, ką mato Prezidentūroje viešintys užsienio šalių atstovai bei garbingi svečiai.

Pasijuskite 19a. aristokratais. Apgyvendinimas, maitinimas bei viskas Jūsų asmeniniams ir verslo renginiams.

Patogumai

Pokylių salė
Supranta rusiškai
Supranta angliškai
Restoranas / kavinė
Maitinimas
Wi-Fi
Šeimų numeriai
Konferencijų salė

Paslaugos

Dvaro svečius galime apgyvendinti septyniolikoje kambarių. Pagrindiniame pastate yra įrengta trylika skirtingo stiliaus ir dydžio kambarių, o šalia dvaro esančioje oficinoje – dar keturi kambariai. Kiekvienas kambarys pasižymi savo unikalumu ir išskirtine atmosfera. Atvykę svečiai čia pasijus kaip namuose, apsupti prabangos, dvelkiančios tiek istorija tiek šiuolaikišku modernumu.
Erdviuose apartamentuose galėsite mėgautis išskirtiniu komfortu. Jų vonios kambariuose įrengti ne tik dušai, bet ir prabangios vonios.
Visuose kambariuose veikia bevielis internetas ir palydovinė televizija. Jūsų paslaugoms kambarių tarnyba dirba visą parą.

Atsiliepimai

Komentuoti