VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

SPA VILNIUS ANYKŠČIAI

SPA VILNIUS Anykščiai yra pirmas šiuolaikinis sveikatingumo ir gydomojo SPA centras Anykščiuose, atitinkantis tarptautinius SPA klasifikacijos standartus. Įsikūręs labai gražioje vietoje, Anykščių šilelio ir Šventosios upės prieglobstyje, SPA VILNIUS pelnytai gali didžiuotis savo darbuotojų profesionalumu, ištobulintomis procedūromis bei nepriekaištingu atidumu klientų poreikiams.

Apie šį viešbutį ir sveikatingumo kompleksą puikiai atsiliepia ir jame jau ilsėjęsi keliautojai ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių, o pasaulio SPA ir sveikatingumo centrų apdovanojimuose SPA VILNIUS Anykščiai netgi buvo įvertintas kaip pats geriausias Rytų Europoje! Apsistojęs SPA VILNIUS Anykščiuose jį pamilsi iš pirmo karto, rekomenduosi visiems savo draugams ir pažįstamiems bei pats sugrįši poilsiui dar ir dar kartą.

SPA VILNIUS Anykščiai puikiai tinka romantiškam poilsiui dviese, bet taip pat yra labai gerai pritaikytas ir poroms su vaikais, netgi kūdikiais! Visoje SPA VILNIUS Anykščiai teritorijoje yra nerūkoma (tam skirta atokiau esanti vieta), mažyliai gauna savo dydžio chalatus, visur patogu važinėti su vežimėliu. Atvykęs čia iškart atkreipsi dėmesį, jog visose centro patalpose skamba graži, raminanti muzika, o viešbučio interjeras puikiai dera prie žalios jį supančios teritorijos.

 

TEIKIAMOS NUOLAIDOS:

ESPA kosmetikos rinkiniai (nuolaidos nesumuojamos)   15%    
QMS kosmetikos priemonės (nuolaidos nesumuojamos)   10%    
SPA paslaugoms (išskyrus baseino bei pirčių kompleksą (nuolaidos nesumuojamos)   10%   Darbo dienom
Darbo dienomis pietaujančius (13-16 val.) vaišinama kava ar arbata   kava/arbata   Darbo dienom

 

KONTAKTAI:

Vilniaus g. 80, 29142 Anykščiai

Tel. +370 381 50100

El. p. info@spavilnius.lt