VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Moterų stovykla - blusturgis

Susitikimai

Tai unikalus renginys, sujungsiantis visas LAIMINGOS MOTERS stichijas.

● Blusturgyje galėsi parduoti nebenešiojamus drabužius ir atlaisvinti savo spintą naujiems! Stovėti prie kabyklos ir siūlyti prekių tikrai nereikės. Viskuo pasirūpins organizatorės. Tuo metu pati galėsi pigiai įsigyti naujų aksesuarų, drabužių, batų.

● Išgirsi kaip nusistatyti savo spalvinį tipą ir ką su tuo daryti. Ar žinojai, kad ne tik drabužių spalvos pasirinkimas svarbus? Su tau netinkančios spalvos papuošalais gali netgi atrodyti apsirgusi! O ką jau kalbėti apie plaukų dažymą tinkančiu atspalviu ir makiažą. Patyrusi įvaizdžio kūrėja išsamiai ir su praktiniais pavyzdžiais dalinsis tobulo įvaizdžio kūrimo paslaptimis.

● Kosmetologė primins kaip rūpintis oda vasarą. Sugriaus populiarius mitus apie SPF priemones, primins kokia turėtų būti teisinga tavo veido odos priežiūros rutina ir pasidalins ne daug kam žinomu triuku “atšviežinti” veidui po bemiegės nakties.

● Grožis prasideda viduje. Su dviejų koučerių pagalba gryninsime savo tobulos “aš” vaizdą ir žengsime pirmus žingsnius pakeliui link moters, kuria žaviesi. Šie praktiniai užsiėmimai leis geriau pažinti save, reflektuoti, didinti savivertę. Nedideliame būryje moterų galėsi atsipalaiduoti ir leisti sau drąsiai svajoti. Tuo pačiu užmegsi kontaktus, kurie galbūt bus naudingi ir ateityje.

● Kūną palepinsi vakaro pirties ritualais, atsipalaiduosi kubile po atviru dangumi. Dienos metu galėsi pailsėti besideginant, maudantis, besiirstant valtele ar žaidžiant tinklinį nuostabios gamtos apsuptyje nuošalioje sodyboje.

● Į pilną stovyklos kainą įskaičiuotos visos veiklos (lektorių seminarai, praktiniai užsiėmimai, pirtis, kubilas, nakvynė sodyboje, kokybiškas naminis maistas).

Stovyklos programa:

Liepos 15 diena, šeštadienis

10:00-13:00 Renkamės, traukiam grožius iš bagažinių, kabinam ant pakabų. Atsigaivinam, šokam i flip flopus ir shopinamės!

13:00 Nieko nėra geriau už pietus, kurių nereikia pačiai gaminti! *Šioje moterų stovykloje kalorijos neskaičiuojamos.

14:00 Įvaizdžio kūrėjos seminaras - spalvinio tipo analizė. Sužinosi, kaip be didelių pastangų atrodyti švytinčiai kiekvieną dieną. Atrasi spalvas, kurios tave atjaunina ir pagyvina. Po šio seminaro galimai pasikeis tavo įvaizdis - gebėsi nusistatyti ar tau labiau tinka šilti, ar šalti atspalviai; atskirsi spalvas, kurios tave užgožia; lengviau išsirinksi drabužius; plaukų atspalvį ir spalvas makiažui.

16:00 Saulės vonios, prūdas, knygos skaitymas valtyje - ko tik širdis geidžia prie prūdo Nr. 2 Aplink jį - kalnai ir pievos, nuo sodybos taip pat nesimato, tad niekas pavydžia akimi nenužiūrės, net jei ir begėdiškiausius stringus išsitrauksi. Lai skrunda tos bandutės!

16:00 Tinklinis! Čia toms, kurios nemoka degintis gulėdamos.

18:00 Po karštos dienos, dar karštesnis vaizdelis - vyras, gaminantis moterims vakarienę Taip, bus galima prie jo ir nusifotografuoti.

19:00 Workshop “Pakeliui link moters, kuria žaviuosi”. Dvi nuostabios koučerės praves praktinius užsiėmimus, kurių metų atrasi sau naujų dalykų, užmegsi kontaktų, ar pati jais pasidalinsi; susikursi SAVO svajonių, tikslų paveikslą; lengviau pažinsi save, padidinsi savivertę.

20:00 Pirtis, kubilas. Vakaro arbata ar tavo mėgstamas vakaro gėrimas.

Liepos 16 d., sekmadienis

9:00 – 11:00 Pusryčiai kaip kokiam Turkijos viešbutyje „viskas įskaičiuota“. Ir virtų kiaušinių bus, ir arbūzo. Tik kava geresnė 

11:00 Rytą smagu pradėti nuo savo rutinos. Švarią ir tobulą odą norime turėti visos. Sertifikuota kosmetologė papasakos apie kasdienę veido priežiūrą, kaip tinkamai nusistatyti savo odos tipą ir kokias priemones pasirinkti jos priežiūrai.

Prieš vykstant namo rekomenduojame aplankyti Anykščius, pasivaikščioti upės pakrante, išbandyti vietines kavines.

Stovyklos taisyklės:

⎯ Prekiauti galite sezoną atitinkančiais, madingais šiuolaikiniais ar vintažiniais drabužiais, batais, rankinėmis. Visi daiktai turi būti švarūs ir tvarkingi. Prašome iš anksto apgalvoti kainas. Jos turėtų būti draugiškos. Tokios, kokiomis ir pati norėtum įsigyti ką nors. Juk mūsų tikslas - ne užsidirbti, o išleisti mylėtus daiktus į naujus namus.

⎯ Pačioms prekiauti nereikės, viskuo pasirūpinsime mes! Tuo tarpu galėsi pati rinktis ir matuotis naujus drabužius.

⎯ Galite atvykti su augintiniais (tik praneškite organizatorėms iš anksto).

⎯ Vykstančias autobusu mielai pasitiksime stotyje ir atvešime iki sodybos.

Svarbi informacija:

⎯ Dėmesio! Dalyvių skaičius ribotas.

⎯ Įsigydami bilietą patvirtinate, jog neprieštaraujate, kad renginio metu būtų filmuojama ir fotografuojama. Už savo saugumą renginio metu atsako patys dalyviai. Bilietai negrąžinami.

⎯ Atkreipkite dėmesį: stovykla siekia darnos, todėl rekomenduojame nespausdinti popierinių bilietų, turėkite juos savo mobiliuosiuose įrenginiuose.