VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

GARSŲ MAUDYNĖS SU SVETANA

GARSŲ MAUDYNĖS grupėje

Vyksta penktadieniais ir/ar sekmadieniais (iš anksto skelbiama Facebook paskyroje Ramybės Oazė Svetana) Ramaškonių k. 7A, Anykščių r.

Garso terapija grupėje – kiekvienam unikali kelionė savo vidinėmis erdvėmis. Jų metu galėsite pasinerti į įvairių instrumentų garso lauką ir kiekviena kūno ląstele patirti atpalaiduojantį, atstatantį poveikį. Archainių muzikos instrumentų: gongo, Tibeto (Himalajų) dubenų, įvairių varpelių skambesys padės paleisti įtampas, nuovargį, prisipildyti ramybės ir harmonijos.

Garso poveikis jau seniai įrodytas moksliniais tyrimais. Garso terapija pastaruoju metu tampa ypač populiari dėl savo subtilaus, bet kartu gilaus poveikio ir malonaus proceso. Praktikos metu įvairių garsų dėka mūsų smegenys persijungia į poilsio režimą – iš aktyviųjų beta dažnių į gilesnes būsenas: alfa, teta ir delta dažnius. Šios būsenos mums žinomos iš įvairių miego fazių, meditacijos. Jos yra itin svarbios sveikatai, deja, šiais laikais giliame miege, atsipalaidavime būname nepakankamai. Todėl labai svarbu padėti organizmui atstatyti balansą, į ką ir veikia garsų terapija. Garso dažnių poveikyje nurimsta protas, kūnas atsipalaiduoja, sumažėja įtampa, paleidžiamos susikaupusios neigiamos emocijos, organizmas persijungia į sveikatos „rėžimą“.

 

Teikiamos nuolaidos:

1 seanso (grupėje) kaina 15 Eur., su Anykštėno kortele tik 13 Eur.