Anykščių miesto dovanų kortelė. Tapk partneriu!

Įmonė GERA DOVANA, bendradarbiaudama su Anykščių miesto savivaldybe, sukūrė daugkartinio atsiskaitymo Anykščių miesto dovanų kortelę, kuri bus tarsi Anykščių miesto dovanų rinkinys, o jį gavęs klientas galės įsigyti patikusias prekes, pasinaudoti norima paslauga ar patikusia pramoga visame Anykščių mieste.

Kadangi produktas yra jungtinis, tad ir komunikacijos pajėgos bus dvigubos – tuo užsiims tiek Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras, tiek GERA DOVANA.

Anykščių miesto dovanų kortelių platinimą planuojama pradėti lapkričio pabaigoje.

Ši kortelė – tai galimybė kortelės gavėjui dar geriau pažinti miestą, atsiskaityti įvairiose prekių ir paslaugų teikimo vietose, tarp kurių būtų ir Jūsų prekių ar paslaugų teikimo vieta.

Kortelė bus platinama:

Visos dovanų kortele atsiskaitymą priimančios vietos bus skelbiamos http://anyksciai.loyalhub.lt/ svetainėje (puslapis veiks po dovanų kortelės starto ir bus analogiškas, http://kaunas.loyalhub.lt/; http://vilnius.loyalhub.lt/).

Mes vertiname Jūsų dalyvavimą projekte, tad kviečiame prisijungti bei pakviesti Anykščių miesto gyventojus ir miesto svečius įsigyti jūsų produktus ar pasinaudoti jūsų teikiamomis paslaugomis.

NORITE TAPTI PARTNERIU? +370 683 65440; tvic@infoanyksciai.lt

Atsiliepimai

Komentuoti