Центр туристической и деловой информации Аникщяй

Привлекательная поездка Узкоколейкой

Развлекательная программа

Узколинейная железная дорога – один из самых ценных объектов культурного наследия. В столетнем комплексе Аникщяйского железнодорожного вокзала, действует музей, здесь Вы увидите паровоз «Кукушка» изготовленный на заводе «Škoda», так же посетите квартиру и рабочий кабинет начальника вокзала. Если сюда приедете с мая до октября, то сможете прокатиться паровозиком узкоколейки, по выходным организовываются поездки в деревню Трошкунай и к озеру Рубикяй. В здание станции посетителях приглашает уютная программа -  Рассказы на старой остановке на темы: „Столетняя узкоколейка“, „Сакральное искусство на узкоколейной дороге“, „Мифологические камни Аникщяй“ и много других. Предлагается заказные поездки для групп, во время которых участники узнает с Б. Каразией и историей виноделия, с легендой озера Юостино, и косогорами речушки Аникшта и др.

 

Cооружения

Узкокалейка предлагает поездки на поезде в районе Аникщяй

Аникщяй - Рубикяй - Аникщяй

ПУТЕШЕСТВИЕ ПО СУББОТАМ И ВОСКРЕСЕНЯМ

11:00 утра. - Мы выезжаем с железнодорожной станции Аныкшяй.

11:50 - мы прибываем в РУБИКИУС.

У озера Рубикяй: еда в «Жувиенес пашюре», белый песчаный пляж, приятное плавание на лодке, плот или водный велосипед. По предварительнму бронированию.

13:50 - Выезд из остановки РУБИКАИ .

2:40 вечера - мы возвращаемся в Аныкшяй

В будние дни организуются поездки для групп от 20 пассажиров и более.

В мае, сентябре, октябре поезд курсирует только по предварительной договоренности для групп.

Отзывы

Комментарий
 • Gi
  Gintarė
  2023-10-27

  Mes nevažiavom siauruku, lankėmės tik muziejuje, bet tokios nepagarbos iš aptarnaujančio personalo seniai nebuvom patyrę. Kažkoks seksistas senas diedas, kaip kalba taip nusikalba, kartais uždainuoja...Nenustebčiau jei būtų išgėręs. Pasitiko žodžiais ,, dar šitų čia betrūko". Kolegei siūlė dažniau pas jį užsukti. Vis laižė savo pirštus ir juos uostė. Pakraupę buvom tikrai. O ten vaikų ekskursijos vyksta. Toks žmogus neturi ten dirbti. 4 kartus siūlė palikti atsiliepimą, ranka nekilo.

 • Fo
  Folkloro ansamblis "Diemedis"
  2022-12-11

  Puiki kelionė senuoju siauruku. Kalėdinis traukinukas visus nukėlė atgal į vaikystę. Tokio smagumo tikriausiai nebūtume patyrę, jei ne nykštukė Kristina. Gyvuokite dar ilgai! Nuostabių švenčių ir linksmų keleivių! Linkėjimai iš Sūduvos!

 • ge
  geriau nereikia
  2022-07-18

  praėjo noras važiuoti paskaičius atsiliepimus. čia matyt kaip visur Lietuvoje - ypatingai bjaurus aptarnaujantis personalas ir nieko nežinantys vadybininkai. gerai ten vienas beraštis parašė - "žeurei"

 • Re
  Renata
  2022-05-18

  Suplanavome su klase ekskursiją, rezervavome vietą važiavimui siauruku (gerokai iš anksto, nes, kaip minėjo atsiliepusi moteris, reikia rezervuoti kuo skubiau, kadangi nelieka vietų), sutarėme laiką, po kelių dienų skambutis - siaurukas pirmadieniais ir antradieniais nevažiuoja. Negi darbuotojai šito nežino prieš rezervuodami? Apima toks jausmas, kad tiesiog apgavo. Daugiau net nesiūlyčiau vaikams čia važiuoti.

 • Ri
  Rima
  2021-11-06

  Tai kur geri atsiliepimai?ką vadibininkai veikia jei atsakyti negali į komentarus?

 • Eg
  Eglė
  2021-08-15

  Važiavimas traukinėliu ok, bet konduktorė neįtikėtino bjaurumo. Važiavome iš Rubikių į Anykščius, privertė sumokėti visą kelionės kainą (važiavome tik į vieną pusę), nesikalbėjo net, jautėmės nemaloniai ir nepageidaujamai.

 • Er
  Erika
  2021-06-26

  Smagu tiek vaikam tiek ir suaugusiems! Kelionė neprailgo . O labiausiai nustebino darbuotoju šiltumas ir supratingumas. Atvykome kiek nepasiruošę, reikėjo būti rezervavus vietas, nes viskas užrezervuota buvo. Darbuotoja pasiūlė palaukti gal kažkas neatvykas. Kita problema , momėjimai tik grynais, ko taip pat neturėjome. Buvo prieš paskutinė diena Anyksčiuose , tai darbuotoja leido sumokėti po kelionės kai grįšime ir susiradę bankomata išsiimsime pinigu. Labai didelis ačiū! Kitaip vaikai būtu nepatyrę šio džiaugsmo :)

 • xd
  xdh
  2020-11-18

  ziaurei patiko labai buvo smag dekoju

 • Fu
  Fu
  2020-09-27

  Labai nuvylė. Skelbiama, kad vyksta reguliarūs reisai šeštadienį ir sekmadienį. Atvažiavom sekmadienį 11 val., susirinko virš 20 žmonių, bet buvo pranešta, kad siaurukas nevažiuos. Tiesiog. Nes žmonių per mažai. Suvažiavo žmonės iš kitų miestų ir buvo apsukti važiuot atgal. Tai išsitrinkit tuos reguliarius reisus iš puslapio ir neklaidinkit žmonių...

 • La
  Labai patiko
  2020-01-25

  Labai patiko, grazios apylinkes, malonus darbuotojai. Idomi, neeiline edukacine programa