Anykščiai Tourism and Business Information Center

Labyrinth Park

Entertainment

Labyrinth Park is a unique and the only amusement park of this type not only in Lithuania but also in the Baltic States. Endless entertainment awaits you here, which the whole family can try!

The main objects of the park - the Great Maze, Round and Racing Labyrinths, are places where pedometers will reach your daily goals and orienteering skills will be tested. In the park, you will also find a maze of mirrors and strips where you will get great emotions and new experiences! Energy Labyrinth awaits visitors who like quieter walks and concentration.

For lovers of extreme sensations, we have NEWS! From now on, adrenaline lovers will be able to enjoy not only the Tire Landing Track - we have added new entertainment to the park: the Mini Climbing Park and, the only ones in Lithuania, the Water Battle Whites!

The youngest visitors to our park are waiting for the residents of Mini ZOO, driving school, children's carousel, Mini excavator and playground. Jumping pillow, Mini golf, Big Chess, Big Jenga, and Big Checkers, Curved Mirror Room, the largest park in Lithuania Topiarų Park, Shooting Range and many other entertainment will not let even the most picky visitors of the park get bored!

Are you looking for a place to celebrate a birthday or just stretch a blanket and have your own feast? Then the Picnic Area - just for you! For your convenience, Labirintai Park also has a buffet cafe, where you will always find a menu adapted to different tastes, as well as a cafeteria, which is ready to soothe the bellies of fast food lovers.

prices can be found at http://labirintu-parkas.lt/kainos/

 

Reviews

Comment
 • In
  Ingrida
  2023-07-12

  Labai trūksta tvarkos!!!!Nusipirkome bilietus,kasininke žinojo,kad aš mama į apverstus namelius neisiu,vaikų laukiau prie išėjimo.Kai vaikai išėjo,pasakė kad jų į besivartantį namą neįleido,nes nėra su jais suaugusio žmogaus .Manau kad ji turėjo mane informuoti apie tai.Prie mašinėlių betvarkė,vaikai braunasi be eilės,įsėdus į jas vaikams nepaaiškinama kaip jas vairuoti .Vaikinas suleidus vaikus į mašinėles atsisėda ant kėdės pasiima telefoną ir naršo po jį.Įdomu,ar ne jis turėtų sekti visą vaikų važiavimą .Sako viskas įskaičiuota į bilieto kainą,bet pasirodo kad ne.Mažiesiems už mašinėles reikia mesti monetas,už plaktuko kylojimą tai pat reikia monetų……Tikrai niekam nerekomenduoju ten važiuoti !!!

 • Ju
  Jurate
  2023-05-27

  Labai esu nusivylusi merginos laukė darbo ir įvyko pasiticiojimas , jokių būdu negavo darbo nes jau turi darbuotoju ir tik birželio viduri , kur matyta kada žmones tikrai reikia darbuotoju ir nepriima nes nereikia dabar kur liepė skambinti tokiomis ir kitokiomis dienomis ! Patyčios ! Siais metai nusivylusi visai valdžia !

 • Ed
  Edita kukaliene
  2023-05-05

  Aš esu nusivilusi , kai ieško darbuotoju . Bet tik vietų turės ne 100% birželio mėnesį kur labirintai atsidaro gegužės 12 diena . Taip ir reikia šiems žmonėms darbuoju. Pasitičiojimas.

 • Ri
  Ringailė
  2021-07-20

  Kavinė uždaryta. Veikia du kioskeliai. Vienas tai tiesiai šviesiai parduoda ledus ir spurgytes. Ant kito kabo burgerių, sumuštinių, bulvyčių ir pan. meniu, bet atstovėjus eilėje paaiškėja, kad ir ten galima nusipirkti tik ledų. Kodėl parke nėra maisto - neaišku. Gerai tik kad prie įėjimo iškart praneša, kad galima iš parko išvažiuoti ir grįžti su tuo pačiu - dienos - bilietu. Tai maždaug atvažiuokit pabūkit, tada važiuokit į Anykščius ieškot maisto ir grįžkit.

 • Er
  Erika
  2021-06-26

  Labai daug pramogu.Su vaikais labai puiki vieta praleisti pusdieniui. Labai rekomenduojame :)

 • El
  Elvina
  2021-06-13

  Parkas neblogas bet labai trūksta tvarkos. Viską galima apeiti per pora val.

 • Da
  Dalia
  2020-07-14

  Puikiai praleistas pusdienis. Daug naujų pramogų. Tik galėtų būti didesnė stovėjimo aikštelė.

 • Da
  Dainius
  2019-09-13

  Aplankėme ir kitiems rekomenduojame. Buvo užimta visa šeima. Skanus maistas kavinėję. Rekomenduoju

 • In
  Ingrida
  2019-08-17

  Puikiai praleidome laiką su šeima. Daug pramogų, skanus maistas. Būtinai atvyksime dar kartą.

 • Ka
  Karolina
  2019-07-28

  Kainos visiškai skiriasi nei yra sudėtos internete. Apgaudinėja žmones, pramogos už 13eur kaina 4 atsmenims visiškai nesiskiria nuo 22eur 4 asmenims sumokėta už VIP pramogas. Jokių VIP pramogų nėra. Už abi kainas tos pačios pramogos visiems. Nevažiuočiau antrą kartą tikrai.