Anykščiai Tourism and Business Information Center

The Treetop Walking Path

Nature

The Treetop Walking Path is the first path in the Baltic States and entire Eastern Europe that provides an opportunity to take a walk high above the ground, at the level of treetops. The Treetop Walking Path was opened on 7 August 2015. The Treetop Walking Path Complex includes an information center, the path, and a watchtower.

Architects of the structure: Alvydas Mituzas, Arvydas Gudelis, Andrius Dirsė. Original architectural solution: a folk band from the Lithuanian ethnocultural region called the Highland was selected to be the architectural motif of the watchtower. Diamond-shaped motifs in the band dominate the facades. 395 tons of metal and 1500 m3 of concrete were used to build the Treetop Walking Path.

The Treetop Walking Path is located in Anykščiai Pinewood. This relatively small forest is one of the most famous forests in Lithuania. Anykščiai Pinewood was made famous by one of the most prominent poets in Lithuania Antanas Baranauskas. He wrote the poem “The Forest of Anykščiai” in 1858-1859. While traveling through the Treetop Walking Path, you will discover certain extracts from the poem. There are 6 information stands situated between the information center and the Treetop Walking Path. The stands introduce various trees, as well as our natural and cultural value – Puntukas stone.

The Treetop Walking Path is 300 meters long and gradually rises to 21 meters above the ground. The watchtower at the end of the Path is 34 meters high and enables visitors to observe the praised Anykščiai Pinewood, admire the winding Šventoji River, and see the towers of St. Matthew Church, which is the tallest church in Lithuania.

The Treetop Walking Path Complex is administered by Anykščiai Regional Park Direction.

WORKING HOURS:

April – September  Every day 9:30 AM – 8:00 PM

October Every day 9:30 AM – 6:00 PM

November – February Every day 9:30 AM – 5:00 PM

March Every day 9:30 AM – 6:00 PM

The Complex does not work: On the first day of Christmas, on the 1st of January, and the first day of Easter.

The elevator for persons with disabilities IS NOT WORKING nowdays due to the technical problems. We will inform you when it will work again, sorry for your inconvenience.

 

Facilities

Educational programme on The Treetop walking path is available:

“Anykščiai Pinewood: The Other Forest”. The programme is suitable for different age groups, both adult and children. The length of the programme is 1 hour. price per person 7 euros

Phone:   +370 609 015 97

Reviews

Comment
 • Ju
  Jurgita
  2024-03-29

  Jokios informacijos, kad 03.27-03.29 uždarytas lankymas. Atvažiuoti iš Pajūrio tam, kad apsisuktum važiuoti atgal.

 • Pa
  Pastabos Lankytijui
  2024-03-27

  1. Jei lankeisi kokį 7 kartą, tai turėjai žinoti, kad paslauga mokama, bent jau nuo trečio apsilankymo tas turėjo tapti aišku.. 2. Na, aš daugiau negu 7 kartus lankiausi. Šlapimo kvapo kažkaip nesijautė niekada. Gal ne take esmė, o pačio (pačios) nešvariuose apatiniuose, kurie galbūt seniai nekeisti ir lengvai ar kiek daugiau šlapimu paduoda? Prisiminiau šia proga seną anekdotą apie atsitikimą Paryžiaus kavinėje: Klientas pasikviečia padavėją ir sako jam - jūsų atnešta kava turi moters genitalijų kvapą, o padavėjas - mesje, paimkite puodelį į kitą ranką. 3. Rėkiančių tetulių per tuos metus, kai atsirado Lajų takas, neteko sutikti ir šiaip, pirmą kartą girdžiu tokius nusiskundimus. Matyt čia boba ir pakomentavo apie savo sugadintą nuotaiką, matydama kituose bobas. 4. Dar vienas dalykas, tokioms viskuo gyvenime nepatenkintoms "boboms", kurios kitus tokiais epitetais apdrabsto, tai gali joms nors ir kuolą ant galvos tašyti ar bet kokiu informaciniu plakatu po nosim mojuoti, vis tiek jos nieko nesupras ir nematys. Tuo labiau, matant komentaro raštingumo lygį, kyla didelė abejonė, ar ta persona apskritai skaityti moka, gal tik šiek tiek su klaidom pakerverzoti, o gal komentaro parašymui pasitelkė dirbtinį intelektą, nes nuosavo, panašu, kad nelabai rasta...

 • La
  Lankytijas
  2024-03-24

  Lankiausi jau kokį 7 kartą, tik ši sykį su vaikais. Apačioje nebuvo jokio įspėjimo, kad kasa neveiks viršuje. Perėję taką, kuris dvokia šlapimu ir jau turi atsisukusių besimėtančių varžtų! nusileidome nuo bokšto. Buvom sutikti tetulės rėkenčios, kad turime nusipirkti bilietus. Nusipirkome, bet rėkiantį boba tik labiau sugadino nuotaiką, jei plešiate 5€ už asmeninį, tai tetulės tegu susysiukus valo nuo tako ir atsiveržusias detales renka. Plius, dar neteko lankytis vietoje kur rėkia personalas. Grįžome ir prie Puntuko, kur sakė yra užrašas apie neveikiančią kasą, ir dėl to apgavo ta pati bobulė

 • Me
  Medžių lajų tako informacijos centras
  2024-02-15

  Primename lankytojams, kad nuo 2024 m. sausio 1 dienos įsigaliojo nauji Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos teikiamų mokamų paslaugų įkainiai ir Medžių lajų tako lankymo bilietas suaugusiam asmeniui kainuoja 5 EUR, o moksleiviams, studentams, senatvės pensininkams, neįgaliems asmenims (pateikus pažymėjimą) taikoma nuolaida, bilietas kainuoja 2,50 EUR, vaikams iki 7 m. – nemokamas lankymas. Aktuali atnaujinta informacija visada skelbiama interneto svetainėje www.anyksciuparkas.lt bei Lajų tako Facebook paskyroje. Taip pat, informacija apie kainas yra pateikiama stende prie Puntuko akmens, kad lankytojas, jau prieš pradėdamas kopti laiptais į viršų, susipažintų su kainomis bei lankymosi taisyklėmis.

 • Er
  Ernestas
  2024-02-04

  Šiandien buvom ten nuvykę mūsų šeima didelė 6 asmenų pasiryžom nešti į viršų du vežimus.Užnešėm ir nuėjom nusipirkti bilietų išsižiojom pamatę kainas 5eur vienam asmeniui nuolaidų jokių nėra absurdas!!!negana to neadekvatus kasininkes elgesys dar labiau nustebino ir sugadino nuotaiką už tai, kad neperkam bilietų specialiai prie pat būdami uždarė vartelius (šalia buvo vaikas) ne duok dieve prasmuksim nesusimokėję pasijutome kaip šiukšlės daugiau ten nevažiuosim!!!

 • La
  Lankytojas
  2024-01-14

  Suaugusiam žmogui 5eurai praeit taku? Jūs juokaujat gal? Simboliškai 1-2 e tvarkai palaikyt sutinku. Pastato rezervate objektą už EU / valstybines lėšas ir jis virsta biznio darymo objektu. Žmogiškumo jau neliko šioje šalyje, tik pinigai ir nauda sau. Galit išmontuot tą taką, nereik mūsų rezervatuose kapitalistinių objektų. Jis turi būt visiems nemokamas.

 • Eg
  Egle
  2023-08-15

  Nors ir bijau aukscio uzlipau net i boksta. Vaizdas nuostabus. Labai didelis pliusas kad tureklai auksti ne taip baisu. Minusas buvau pries 5 metus liftas neveike ir siemet tas pat. Su kudykiu ir vezimu tai sudare labai dideli nepatoguma. Galetu bent buti nuo pradzios tasko kazkos takelis padarytas uzvaziuoti su vezimeliu. Nes teko uzsinesti. Su kudykiu uzsinesi o ka daryti invalido vezimeli esantiem ar sunkiau vaiksciojantiem? Kadangi buvo sestadienis masina nutariau palikti ties basu koju taku ir pasivaikscioti iki laju tako. Tai keblumo nesudare, bet pastebejau, kad kuo arciau tako tuo daugiau tinginiu kurie masina palieka bet kaip ne tik ant pesciuju taku ir pereju bet uzstato misko keliukus ir pravaziavimus.

 • AAcHTteC6sMynPBCM9P13Qmrlig89qA3qbTHUp-SSRId1A1IRA_s96-c
  Rasa Glovickytė Liobienė
  2023-08-13

  Informacijos centre norint nusipirkti suvenyrą nenori nepriimti grynais €.. Labai nemaloni pardavėja.

 • AAcHTtehcHea7zeRD-vsM_bjgbY2UXuxseRb0EbuFCnyeGV7vjs_s96-c
  Guntars Vēliņš
  2023-07-30

  Ideāla vieta atpūtai.Visiem iesaku.

 • Jo
  Jonas
  2023-06-03

  Prasmingiausu mano išleisti 10 €, super !