„The Schwings Band“ koncrertas

Koncertai

2021 m. spalio 6 d. (trečiadienį), 18 val. Koplyčioje–Pasaulio anykštėnų kūrybos centre (Vilniaus g. 36, Anykščiai) koncertuos lietuviško svingo veteranai  - „The Schwings Band“!

Muzikantai: Remigijus Rančys (saksofonai, vokalas), Richardas Banys (pianinas), Denis Murašov (kontrabosas), Gediminas Stankevičius (mušamieji).

„The Schwings Band“ – svingo ir Naujojo Orleano džiazo stiliaus ansamblis, kurį 2011 m. Vilniuje subūrė multiinstrumentalistas Remigijus Rančys. Grupė akimirksniu sulaukė stulbinančio populiarumo ir džiugino muzikos mylėtojus ne tik Lietuvos džiazo klubuose bei festivaliuose, bet ir užsienio turuose. „The Schwings Band“ koncertavo Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Graikijoje, Danijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Estijoje bei Rusijoje. 2019 m. išleisti grupės albumai „Teisutis“ ir „Fyodor“ tarpo muzikos įrašų platformos „Bandcamp“ džiazo/svingo kategorijos bestseleriais TOP 1. Įdomu tai, kad statistiškai pagrindiniai ansamblio klausytojai yra ne iš Lietuvos, o JAV, Vokietijos ir Italijos melomanai. Paskutiniai išleisti ansamblio albumai gavo itin palankius vertinimus svingo muzikos podkaste „Hey Mister Jesse“.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/kultura/naujienos/lietuvisko-svingo-veteranai-the-schwings-band-musa-rekordus-naujas-grupes-albumas-vel-bestseleriu-saras.d?id=85716981

Bilieto kaina – 10 eur.