Tarptautinė edukacinė stovykla – festivalis „Troškimai“

Festivaliai

Birželio 30 d. - liepos 4 d. vyks jau 21 – oji tarptautinė edukacinė stovykla – festivalis „Troškimai“! Kaip ir kasmet, festivalis pateiks daug staigmenų! Na, o viena jų - tai didysis festivalio koncertas. Troškūnų bernardinų vienuolyno kieme liepos 3 d., 21 val. pasirodys elektroninio roko grupė "Royce" ir Mantas Jankavičius su grupe!

Bilieto kaina: 18 eurų (su nuolaida neįgaliesiems ir senjorams 15 eurų). Pirmieji 100 bilietų – 15 eurų (su nuolaida neįgaliesiems ir senjorams 12 eurų). Renginio dieną bilietai brangs. Juos galite įsigyti Anykščių kultūros centro kasoje ar prieš koncertą. Taip pat pervedant pinigus į sąskaitą AB Šiaulių bankas LT60 7182 1000 0014 2854 nurodant savo vardą ir pavardę. Informacija tel. 8 381 52239.

Apie stovyklą-festivalį "Troškimai":

"Troškimai" stovykloje dalyvauja: Anykščių, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Jurbarko, Pasvalio, Ignalinos, Ukmergės, Tauragės jaunimo grupės.

Stovykloje teatro, kino, dailės, muzikos, šokio kūrybines dirbtuves, laboratorijas ves profesionalūs Lietuvos, Belgijos, Latvijos edukatoriai, aktoriai, muzikantai, režisieriai.

Kūrybinės stovyklos metu vyks įvairių muzikos žanrų koncertinės programos.