VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

“Sielos sala” kviečia į kūrybinius užsiėmimus Anykščių miesto šventės metu

Susitikimai

VšĮ “Sielos sala” Anykščių miesto šventės metu kviečia pasinerti į kūrybinius tekstilės dekoravimo užsiėmimus Anykščių socialinio ir bendruomeninio verslo klasterio patalpose, Tilto g. 2.

Užsiėmimai tinka įvairiai auditorijai nuo 7 iki 99 metų, kadangi antspaudavimo technika nereikalauja specialaus pasiruošimo, paprastų žingsnių galima išmokti per vieną kartą. Tinka tiek moterims, tiek vyrams. Tai bus puiki proga patreniruoti kūrybiškumo „raumenį“, be to, susipažinti su naujais žmonėmis, atrasti bendraminčių prasmingam laisvalaikiui. Užsiėmimas susideda iš dviejų dalių, kurių pirmą ves edukatorius Jurgis Mažuolis, kuris paaiškins antspaudų gamybos procesą ir pamokins pasigaminti nuosavą antspaudą. Antrą dalį ves kūrybininkė-edukatorė Julija Mažuolienė, kuri pristatys tekstilės dekoravimo antspaudais techniką ir kartu su dalyviais pasiners į kūrybinį dekoravimo procesą.

Apie dirbtuves.

Šeštadienį 10.30 val. vyks antspaudų gaminimo dirbtuvės, trukmė 1,5 val. Užsiėmimams suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų (Gali dalyvauti ir vaikai nuo 7 metų, lydimi suaugusiojo).

Užsiėmimą sudaro trumpa teorinė dalis, kurioje sužinosite apie įvairių puošybos ženklų ir simbolių reikšmes, antspaudų gamybą, ir praktinė dalis, kurioje išmoksite pasigaminti nuosavą anstpaudą įvairiai puošybai – rūbams, baldams, kūnui, tekstilės aksesuarams dekoruoti.

Nuo 12.15 val. rūbų ir tekstilės gaminių dekoravimas antspaudavimo technika suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų, trukmė 1 val. (gali dalyvauti ir vaikai nuo 7 metų, lydimi suaugusiojo).

Rūbų ir tekstilės dekoravimo dirbtuvės – tai pažintinis taikojomo meno užsiėmimas, kurio metu pasinersime į rytų ir vakarų kultūrą bei tekstilės puošybos tradicijas, ženklų ir spalvų reikšmes. Išbandysime keletą tekstilės marginimo technikų improvizuojant, panaudojant natūralius ir tekstilinius dažus. Galėsite papuošti savo (ir kitų) rūbus antspaudais, taip pat pasidaryti trumpalaikes tatuiruotes, atsipalaiduoti ir pasimėgauti procesu jaukioje aplinkoje.

Susidomėjusius siūlytume ateiti dalyvauti abiejose dirbtuvėse, kadangi jos tarpusavyje susijusios, o antrasis užsiėmimas pratęsia pirmąjį. Tačiau, neturint galimybių galima dalyvauti ir tik vienoje pasirinktoje veikloje. Dirbtuvių dalyvių skaičius ribotas, todėl užsiregistravę tikrai užsitikrinsite sau vietą. Kviečiame registruotis rašyti žinutę FB puslapyje https://www.facebook.com/SielosSala. Nespėję užsiregistruoti taip pat kviečiami, tačiau siūlytume pasikambinti prieš atvykstant dėl laisvų vietų, tel. +37068653405. Dirbtuvių pravedimas ir priemonės: 8 eur suaugusiam ir 6 eur vaikui iki 18 m. už vienos dalies užsiėmimą, 15 eur suaugusiam ir 10 eur vaikui iki 18 m. už abu užsiėmimus.