Pauliaus Stalionio Koncertas

Koncertai

Spalio 8 d. 18 val. Anykščių kultūros centre vyks Pauliaus Stalionio koncertas.

Savo nuoširdžia ir prasminga kūryba pavergęs tūkstančius gerbėjų širdžių po kelerių metų pertraukos į didžiąją sceną grįžta dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis. Antrus metus iš eilės radijo stoties „Lietus“ „Auksinio lašo“ apdovanojimuose nominuotas kaip vienas geriausių dainų tekstų autorių, neseniai visus nustebinęs kaip rašytojas (išleido net dvi pasakų knygas vaikams), dainininkas paruošė ir pluoštą naujų kūrinių, kuriuos sudėjo jau į šeštąjį savo albumą „Saulės laikrodžiai“. Šie metai Pauliui ypatingi, kadangi drauge su savo ištikimiausia publika jis švęs savo sceninės veiklos dešimtmetį.

„Per tuos 10 metų buvo visko – ir pakilimų, ir sudėtingesnių periodų, bet aš be galo džiaugiuosi, kad man pavyko išlikti pačiu savimi. Nesivaikau vienadienės šlovės, neperdainuoju svetimų dainų, dirbu ir kuriu tik apie tai, kas artima, aktualu, linksma, o kartais – skausminga. Tačiau galiu užtikrinti, kad ir į naujausią mano programą atėjusiems fanams nuobodžiauti tikrai neteks. Esu paruošęs pluoštą atnaujintų savo hitų („Vakarai ilgi“, „Būna blogiau“, „Jeigu tavęs nebūtų“ ir kt.), taip pat ir daug dainų, kurios didžiuliu greičiu užkariauja mano klausytojų sielas. Tiesiog atsipalaiduokite ir ateikite gerai praleisti laiką, nes aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju mūsų gyvenimą!“

Bilietai jau parduodami. Bilietus galima rezervuoti telefonu 838152239 kasos darbo laiku. Rezervuotus bilietus BŪTINA atsiimti likus 3 dienoms iki koncerto.

Bilieto kaina – 10 Eur

 

Maloniai kviečiame!