Muzikos ir tapybos šviesa spektaklis – patyrimas „Pievos“

Muzikos ir tapybos šviesa spektaklis – patyrimas „Pievos“

 Spektaklį pristato „Stalo teatras“.

Bilieto kaina – 4 Eur ; senjorams – 2 Eur ; moksleiviams – nemokamai

Apie spektaklį

Spektaklyje aktorė ir dailininkė Saulė Degutytė ir kompozitorė, atlikėja ir muzikos terapeutė Snieguolė Dikčiūtė pasakoja savo gyvenimo istorijas ir dalinasi emocine patirtimi. Pasakoja ne žodžiais, o spalvų liejimo, meditatyvinės muzikos improvizacijos ir skambančios judesio plastikos priemonėmis.

Saulė Degutytė: Spektaklis „Pievos“ peržengia tradicinio teatro ribas ir apeliuoja į tarpdisciplininio meno sritį. Mūsų jausmai- kaip laukinė lietuviška pieva- besiliejančios spalvos, keičiančios viena kitą fantasmagoriškos formos. Jauni veržlūs ūgliai šalia vystančių, saugančių, budinčių šešėlių. 12 scenų – 12 „gėlių“. Spektaklis nestokos spontaniškumo, netikėtumų, improvizacijos.

Spektaklio garso režisierius – Valdas Narkevičius, šviesų dailininkas – Tadas Juozapaitis.

  • Kovo 7 d.  nuo 17:30
2018-03-07 17:30 2018-03-07 17:30 Europe/Vilnius Muzikos ir tapybos šviesa spektaklis – patyrimas „Pievos“  Spektaklį pristato „Stalo teatras“. Bilieto kaina – 4 Eur ; senjorams – 2 Eur ; moksleiviams – nemokamai Apie spektaklį Spektaklyje aktorė ir dailininkė Saulė Degutytė ir kompozitorė, atlikėja ir muzikos terapeutė Snieguolė Dikčiūtė pasakoja savo gyvenimo istorijas ir dalinasi emocine... --- //www.infoanyksciai.lt/renginys/muzikos-ir-tapybos-sviesa-spektaklis-patyrimas-pievos/date-20180307/ Sakralinio meno centras, Vilniaus g. 11, Anykščiai, Anykščiuose