Kūrybinio rašymo dirbtuvės su Sandra Bernotaite „Moterų rašymas moterims“

Kūrybinio rašymo dirbtuvės su Sandra Bernotaite „Moterų rašymas moterims“

Statistika nemeluoja: daugumą literatūros skaitytojų auditorijos sudaro moterys. Taip pat tiesa, kad moterys bando rašyti dažniau, negu vyrai. Tačiau moterų kuriama literatūra yra daug mažiau pastebima kritikų ir rečiau įvertinama aukščiausiais apdovanojimais.

Sandra Bernotaitė dešimt metų rašo tinklaraštį www.grafomanija.com, išleido keturias knygas: novelių rinkinį, du romanus ir studiją „Laisvojo rašymo elementai“. 

 

Dalyvavimas laisvas.


Registracija ir informacija: idejulabas.avb@gmail.com 

  • 2017-06-08  nuo 15:30
2017-06-08 15:30 2017-06-08 15:30 Europe/Vilnius Kūrybinio rašymo dirbtuvės su Sandra Bernotaite „Moterų rašymas moterims“ Statistika nemeluoja: daugumą literatūros skaitytojų auditorijos sudaro moterys. Taip pat tiesa, kad moterys bando rašyti dažniau, negu vyrai. Tačiau moterų kuriama literatūra yra daug mažiau pastebima kritikų ir rečiau įvertinama aukščiausiais apdovanojimais. Sandra Bernotaitė dešimt metų rašo... --- //www.infoanyksciai.lt/renginys/kurybinio-rasymo-dirbtuves-su-sandra-bernotaite-moteru-rasymas-moterims/date-20170608/ Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka, vyskupo skv.1, Anykščiai, Anykščiuose
  • Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka
  • vyskupo skv.1
  • Žemėlapis