VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

KINO KARAVANAS | nemokami seansai BURBIŠKIO DVARE (ANYKŠČIŲ RAJ.)

Kinas

Nepamirštamos kelionės didžiajame ekrane ir nerūpestingas laikas žalumos apsuptyje – KINO PAVASARIO organizuojamas KINO KARAVANAS, su kuriuo į išvyką šiemet leisis ir IKEA, liepos 1 d. atvyksta paminėti 170-ojo Burbiškio dvaro jubiliejaus ir kviečia aplink atostogaujančius ar gyvenančius nuotykių ieškotojus į nemokamus filmų seansus po atviru dangumi! 

Net neišvykus už Burbiškio ribų tave ir tavo artimuosius nukelsime į dviejuose filmuose kuriamus pasaulius: saulėtą lietuvišką pajūrį ir karštą aštuntojo dešimtmečio Romą.

Vieta: Burbiškio dvaras, kaimas, Parko g. 1B, Burbiškis

Programa:

18:00 „Motinos“ (rež. Birutė Kapustinskaitė, 2021 Lietuva 16 min N-7, filmas lietuvių k.)

Besilaukianti vienturtė dukra aplanko savo mamą, kuri, besistengdama pasirūpinti dukte, nejučia peržengia ribą.

18:20 „Begalybė“ (rež. Emanuele Crialese, 2022, Italija, Prancūzija, 97 min, N-13, subtitrai lietuvių k.)

Didžiausio ekrano vertas derinys – kerinti Penelopė Cruz ir jos vedami šokių bei muzikos inkliuzai, itališkos popklasikos energija ir nostalgiją kelianti Italija.

------

KINO KARAVANO atmintinė:

 Rekomenduojame atsinešti sulankstomas kėdutes, pledus ar pasirūpinti kitais pikniko elementais, padėsiančiais įsipatoginti pievoje ir joje praleisti visą vakarą.

 Užklupus lietui, renginio vieta, laikas ar data gali keistis – apie tai informuosime Kino karavano Facebook paskyroje.

 Kai kurių renginių metu žiūrovai bus fotografuojami ir filmuojami, o medžiagos naudojamos projekto veiklų viešinimo tikslais. Pozuokite, šypsokitės, o jei nenorite, kad jūsų atvaizdą naudotume – susisiekite su mumis.

 Filmai ne lietuvių kalba bus rodomi su lietuviškais subtitrais. Lietuviški filmai – be subtitrų.

 Visi KINO KARAVANO seansai yra nemokami!
------
Jubiliejinį dešimtąjį kartą vykstantis KINO KARAVANAS visą vasarą ir vėl keliaus po Lietuvą bei kvies šalies gyventojus leistis į įsimintinas išvykas didžiajame ekrane, žalumos apsuptyje!

Birželio-rugpjūčio mėnesį 14-os šalies miestų gyventojus bei svečius nukelsime į daugiau kaip 20-ties filmų pasaulius, pakviesime į praturtinančius pokalbius ir susitikimus su filmų kūrėjais bei savo sričių specialistais. KINO PAVASARIO žiūrovų pamilti favoritai, pripažintų meistrų darbai ar naujausi Lietuvos kūrėjų filmai – ateik, atsivesk draugų ar šeimos narių ir keliauk žaliose Lietuvos pievose!

Ieškok seansų savo mieste: www.kinokaravanas.lt

Pagrindinis KINO KARAVANO partneris – IKEA

KINO KARAVANO seansus Burbiškyje iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras