Joninės "Labirintų parke"

Šventės

Švęskite Joninių dieną Labirintų parke

 

Labirintų parkas kviečia Joninių dieną praleisti aktyviai pramogaujant kartu su visa šeima! Šią dieną visi Jonai ir Janinos parke pramogauja NEMOKAMAI!

Tarp daugybės neribotų pramogų lankytojai galės išbandyti tradicinius Joninių žaidimus ir vainikų pynimą. O pačius mažiausius parko lankytojus džiugins animatorius su specialia programa ir smagiausiais žaidimais!

Tad griebkite skrybėles, gerą nuotaiką ir iki susitikimo Labirintų parke!

Labirintų parkas Anykščiuose – unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų ir atrakcionų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Šis išskirtinis parkas pirmą kartą duris lankytojams atvėrė 2013 metais ir dėka didelio lankytojų susidomėjimo iki šiol nenustoja augti, tam, kad taptų vienu mėgstamiausių šeimos pramogų parkų, į kurį visuomet norisi sugrįžti.

Šiuo metu parko teritorija užima daugiau nei 3 ha, kurioje derinama gamtos ramybė su atrakcionais besimėgaujančių lankytojų šurmuliu. Parkas puoselėjamas ir nuolat pildomas naujomis pramogomis, todėl čia smagiai praleidžia laiką ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Labirintų parke organizuojami įvairūs renginiai ir edukacijos. Švenčiami linksmiausi vaikų gimtadieniai bei kitos šeimos šventės.

Lankytojų atvykusių į Labirintų parką laukia ne tik įvairiausi labirintai, kuriuose klaidžiodami patikrinsite savo orientavimosi įgūdžius, bet ir daugiau nei 40 skirtingų neribotų pramogų, visą dieną galiojantys bilietai,  specialios Šeimos bilietų kainos, nemokama pikniko zona ir vaikų žaidimo aikštelė.

Nuo liepos mėnesio visų labirintų parko lankytojų lauks net 4 ha ploto užimantys Kukurūzų ir Kanapių labirintai.

Labirintų parkas lankytojų laukia šiltuoju metų laiku, gegužės – spalio mėnesiais.

Kontaktai:  info@labirintu-parkas.lt, +370 652 19991, www.labirintu-parkas.lt