Grupės 16 Hz Ketvirčio Amžiaus Jubiliejinis Koncertas Anykščiuose Vasario 12

Koncertai

Vasario 12 d. 18 val. grupės 16 Hz ketvirčio amžiaus jubiliejinis koncertas Anykščių kultūros centre ATŠAUKTAS. Bilietus, pirktus Kultūros centro kasoje, prašome grąžinti iki vasario 14 d.

Atsiprašome žiūrovų.

 

 

Vasario 12 d. 18 val. Anykščių kultūros centre.

Šį sezoną legendinė lietuviškos muzikos grupė „16Hz“ pasitinka švęsdama ketvirčio amžiaus jubiliejų.
25-ojo gimtadienio proga „hercai“ ruošiasi savo populiariausių ir geriausių dainų virpesiais sudrebinti Lietuvos miestų koncertų sales. Ir ne tik. Pirmieji audringi jubiliejiniai koncertai jau įvyko Anglijoje. Turas ir toliau tęsis neapsiribojant Lietuva.
Ateik, pamatyk ir išgirsk dainas su kuriomis užaugo jau kelios kartos „16Hz“ muzikos mylėtojų.
Nors  „hercai“ niekada nenutraukė savo kūrybinės ir aktyvios koncertinės veiklos, tačiau tik dabar, jausdami, kad jų nesenstančios muzikos ir gyvai atliekamų dainų  klausytojai yra pasiilgę, trijulė pirmą kartą, daugiau nei po 20- ties metų pertraukos, pasiruošė išskirtiniam koncertiniam turui.
Su dainomis „Baliavojam“, „Ten, kur svajoji“, „Tau mano mintys“, „Prie jūros panelės“, „Šypsena“, „Autostrada Vilnius – Kaunas“, „Aš tavęs taip ilgai nemačiau“, „Šalia kelio karčema“ ir t.t. geros nuotaikos ir energijos dozė garantuota. O kad „hercų“ kūryba nestovi vietoje, koncerte išgirsite ir naujų dainų.
Ne dažnai lepindami žiūrovus soliniais koncertais šį kartą legendinė grupė atvyksta ir į Anykščių miestą.
Gerai yra šimtus kartų klausyti, bet dar geriau vieną kartą pamatyti.

https://www.youtube.com/watch?v=ptubp-Kx038

Bilietai jau netrukus