Atviras Lietuvos trumpo vandens plaukimo čempionatas Anykščiuose!

Sportas

Atviras Lietuvos trumpo vandens plaukimo čempionatas Anykščiuose!

 

Liepos 9-11 dienomis Anykščių baseine „Bangenis“ vyks atviras Lietuvos trumpo vandens plaukimo čempionatas. Šios varžybos įtrauktos į FINA Pasaulio trumpo vandens plaukimo čempionato atrankinių varžybų sąrašą. Čempionate dalyvaus virš 250 sportininkų iš 4 šalių.

Anykštėnams atstovaus perspektyvi plaukikė – Lietuvos rinktinės narė – Andželika Zlatkutė.

Iki šiol į trumpo vandens Europos ir Pasaulio čempionatus Lietuvos plaukimo federacija deleguodavo savo geriausius plaukikus pagal vasara pasiektus rezultatus 50 m baseine. Šiuo metu Helsinkyje prasidėjo Europos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvauja 8 stipriausi Lietuvos plaukimo jaunimo rinktinės nariai, dauguma jų grįš tiesiai į Lietuvos čempionatą.

Džiaugiamės, kad čempionate dalyvaus mūsų pagrindinės rinktinės nariai: Danas Rapšys (Europos čempionas), Andrius Šidlauskas (Pasaulio čempionato finalininkas), Simonas Bilis (Pasaulio čempionas) ir Deividas Margevičius, Gytis Stankevičius, Rokas Juozelskis, Povilas Strazdas, Tomas Sungaila, kurie ruošiasi Europos plaukimo čempionatui ir mažiau nei už mėnesio rugpjūčio 3-10 dienomis gins Lietuvos garbe.

Sportininkai tokiose varžybose parodo puikų pasirengimą, pasiekia nevieną čempionato rekordą.

Kviečiame atvykti stebėti plaukikų startų bei palaikyti sportininkus į Anykščių baseiną ,,Bangenis“ (Ažupiečių g. 1 A).

Įėjimas nemokamas.

 

Varžybų programa

I DIENA

I DIENA PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

I DIENA FINALAI

LIEPOS 9 d.

LIEPOS 9 d.

Pramankšta 9.30 val.

Pramankšta 16.00 val.

Varžybų pradžia 10.30 val.

Varžybų pradžia 17.00 val.

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

1.

200 m l. stiliumi

Moterys,

Parengiamieji

1.

200 m l.

Moterys,

Finalas C, B, A

2.

Vyrai

2.

stiliumi

Vyrai

3.

100 m krūtine

Moterys,

Parengiamieji

3.

100 m krūtine

Moterys,

Finalas C, B, A

4.

Vyrai

4.

Vyrai

5.

100 m nugara

Moterys,

Parengiamieji

5.

100 m nugara

Moterys,

Finalas C, B, A

6.

Vyrai

6.

Vyrai

7.

50 m peteliške

Moterys,

Parengiamieji

7.

50 m peteliške

Moterys,

Finalas C, B, A

8.

Vyrai

8.

Vyrai

9.

200 m

kompleksu

Moterys,

Parengiamieji

9.

200 m

Moterys,

Finalas C, B, A

10.

Vyrai

10.

kompleksu

Vyrai

11.

800 m l. stiliumi

Moterys

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

11.

800 m l.

stiliumi

Moterys

Finalas

(greičiausios 6

dalyvės)

12.

1500 m l.

stiliumi

Vyrai

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

12.

1500 m l.

stiliumi

Vyrai

Finalas

(greičiausi 6

dalyviai)

 

13.

4*100 m MIX

kombinuota est.

(2 mot., 2 vyr)

MIX

Finaliniai

plaukimai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II DIENA

II DIENA PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

II DIENA FINALAI

LIEPOS 10 d.

LIEPOS 10 d.

Pramankšta 9.00 val.

Pramankšta 15.30 val.

Varžybų pradžia 10.00 val.

Varžybų pradžia 16.30 val.

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

14.

50 m krūtine

Moterys,

Parengiamieji

14.

50 m krūtine

Moterys,

Finalas C, B, A

15.

Vyrai

15.

Vyrai

16.

100 m l.

Moterys,

Parengiamieji

16.

100 m l.

Moterys,

Finalas C, B, A

17.

stiliumi

Vyrai

17.

stiliumi

Vyrai

18.

19.

200 m

peteliške

Moterys,

Vyrai

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

18.

19.

200 m

peteliške

Moterys,

Vyrai

Finalas (greičiausi

6 dalyviai)

20.

21.

400 m

kompleksu

Moterys,

Vyrai

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

20.

21.

400 m

kompleksu

Moterys,

Vyrai

Finalas

(greičiausi

6 dalyviai)

22.

50 m nugara

Moterys,

Vyrai

Parengiamieji

22.

23.

50 m nugara

Moterys,

Vyrai

Finalas C, B, A

23.

24.

4*200m

l. stiliumi

Moterys,

Vyrai

Finaliniai

plaukimai

26.

27.

4*100 m

l. stiliumi est.

Moterys,

Vyrai

Finaliniai

plaukimai

25.

 

III DIENA

 

III DIENA PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI

III DIENA FINALAI

LIEPOS 11 d.

LIEPOS 11 d.

Pramankšta 9.00 val.

Pramankšta 15.00 val.

Varžybų pradžia 10.00 val.

Varžybų pradžia 16.00 val.

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

Eil.

Nr.

Rungtis

Lytis

Plaukimai

28.

50 m l.

Moterys,

Parengiamieji

28.

50 m l. stiliumi

Moterys,

Finalas C,B, A

29.

stiliumi

Vyrai

29.

Vyrai

30.

200 m nugara

Moterys,

Parengiamieji

30.

200 m nugara

Moterys,

Finalas C,B, A

31.

Vyrai

31.

Vyrai

32.

200 m krūtine

Moterys,

Parengiamieji

32.

200 m krūtine

Moterys,

Finalas C,B, A

33.

Vyrai

33.

Vyrai

34.

100 m

Moterys,

Parengiamieji

34.

100 m

peteliške

Moterys,

Finalas C,B, A

35.

peteliške

Vyrai

35.

Vyrai

36.

37.

400 m l.

stiliumi

Moterys,

Vyrai

Parengiamieji

(lėčiausi

plaukimai)

36.