Atviras Lietuvos trumpo vandens plaukimo čempionatas Anykščiuose!
Liepos 9-11 dienomis Anykščių baseine „Bangenis“ vyks atviras Lietuvos trumpo vandens plaukimo čempionatas. Šios varžybos įtrauktos į FINA Pasaulio trumpo vandens plaukimo čempionato atrankinių varžybų sąrašą. Čempionate dalyvaus virš 250 sportininkų iš 4 šalių.
Anykštėnams atstovaus perspektyvi plaukikė – Lietuvos rinktinės narė – Andželika Zlatkutė.
Iki šiol į trumpo vandens Europos ir Pasaulio čempionatus Lietuvos plaukimo federacija deleguodavo savo geriausius plaukikus pagal vasara pasiektus rezultatus 50 m baseine. Šiuo metu Helsinkyje prasidėjo Europos jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame dalyvauja 8 stipriausi Lietuvos plaukimo jaunimo rinktinės nariai, dauguma jų grįš tiesiai į Lietuvos čempionatą.
Džiaugiamės, kad čempionate dalyvaus mūsų pagrindinės rinktinės nariai: Danas Rapšys (Europos čempionas), Andrius Šidlauskas (Pasaulio čempionato finalininkas), Simonas Bilis (Pasaulio čempionas) ir Deividas Margevičius, Gytis Stankevičius, Rokas Juozelskis, Povilas Strazdas, Tomas Sungaila, kurie ruošiasi Europos plaukimo čempionatui ir mažiau nei už mėnesio rugpjūčio 3-10 dienomis gins Lietuvos garbe.
Sportininkai tokiose varžybose parodo puikų pasirengimą, pasiekia nevieną čempionato rekordą.
Kviečiame atvykti stebėti plaukikų startų bei palaikyti sportininkus į Anykščių baseiną ,,Bangenis“ (Ažupiečių g. 1 A).
Įėjimas nemokamas.
Varžybų programa
I DIENA |
|||||||
I DIENA PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI |
I DIENA FINALAI |
||||||
LIEPOS 9 d. |
LIEPOS 9 d. |
||||||
Pramankšta 9.30 val. |
Pramankšta 16.00 val. |
||||||
Varžybų pradžia 10.30 val. |
Varžybų pradžia 17.00 val. |
||||||
Eil. Nr. |
Rungtis |
Lytis |
Plaukimai |
Eil. Nr. |
Rungtis |
Lytis |
Plaukimai |
1. |
200 m l. stiliumi |
Moterys, |
Parengiamieji |
1. |
200 m l. |
Moterys, |
Finalas C, B, A |
2. |
Vyrai |
2. |
stiliumi |
Vyrai |
|||
3. |
100 m krūtine |
Moterys, |
Parengiamieji |
3. |
100 m krūtine |
Moterys, |
Finalas C, B, A |
4. |
Vyrai |
4. |
Vyrai |
||||
5. |
100 m nugara |
Moterys, |
Parengiamieji |
5. |
100 m nugara |
Moterys, |
Finalas C, B, A |
6. |
Vyrai |
6. |
Vyrai |
||||
7. |
50 m peteliške |
Moterys, |
Parengiamieji |
7. |
50 m peteliške |
Moterys, |
Finalas C, B, A |
8. |
Vyrai |
8. |
Vyrai |
||||
9. |
200 m kompleksu |
Moterys, |
Parengiamieji |
9. |
200 m |
Moterys, |
Finalas C, B, A |
10. |
Vyrai |
10. |
kompleksu |
Vyrai |
|||
11. |
800 m l. stiliumi |
Moterys |
Parengiamieji (lėčiausi plaukimai) |
11. |
800 m l. stiliumi |
Moterys |
Finalas (greičiausios 6 dalyvės) |
12. |
1500 m l. stiliumi |
Vyrai |
Parengiamieji (lėčiausi plaukimai) |
12. |
1500 m l. stiliumi |
Vyrai |
Finalas (greičiausi 6 dalyviai) |
|
13. |
4*100 m MIX kombinuota est. (2 mot., 2 vyr) |
MIX |
Finaliniai plaukimai |
II DIENA |
|||||||||||||||
II DIENA PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI |
II DIENA FINALAI |
||||||||||||||
LIEPOS 10 d. |
LIEPOS 10 d. |
||||||||||||||
Pramankšta 9.00 val. |
Pramankšta 15.30 val. |
||||||||||||||
Varžybų pradžia 10.00 val. |
Varžybų pradžia 16.30 val. |
||||||||||||||
Eil. Nr. |
Rungtis |
Lytis |
Plaukimai |
Eil. Nr. |
Rungtis |
Lytis |
Plaukimai |
||||||||
14. |
50 m krūtine |
Moterys, |
Parengiamieji |
14. |
50 m krūtine |
Moterys, |
Finalas C, B, A |
||||||||
15. |
Vyrai |
15. |
Vyrai |
||||||||||||
16. |
100 m l. |
Moterys, |
Parengiamieji |
16. |
100 m l. |
Moterys, |
Finalas C, B, A |
||||||||
17. |
stiliumi |
Vyrai |
17. |
stiliumi |
Vyrai |
||||||||||
18. 19. |
200 m peteliške |
Moterys, Vyrai |
Parengiamieji (lėčiausi plaukimai) |
18. 19. |
200 m peteliške |
Moterys, Vyrai |
Finalas (greičiausi 6 dalyviai) |
||||||||
20. 21. |
400 m kompleksu |
Moterys, Vyrai |
Parengiamieji (lėčiausi plaukimai) |
20. 21. |
400 m kompleksu |
Moterys, Vyrai |
Finalas (greičiausi 6 dalyviai) |
||||||||
22. |
50 m nugara |
Moterys, Vyrai |
Parengiamieji |
22. 23. |
50 m nugara |
Moterys, Vyrai |
Finalas C, B, A |
||||||||
23. |
|||||||||||||||
24. |
4*200m l. stiliumi |
Moterys, Vyrai |
Finaliniai plaukimai |
26. 27. |
4*100 m l. stiliumi est. |
Moterys, Vyrai |
Finaliniai plaukimai |
||||||||
25. |
|||||||||||||||
|
|||||||||||||||
III DIENA |
|
||||||||||||||
III DIENA PARENGIAMIEJI PLAUKIMAI |
III DIENA FINALAI |
||||||||||||||
LIEPOS 11 d. |
LIEPOS 11 d. |
||||||||||||||
Pramankšta 9.00 val. |
Pramankšta 15.00 val. |
||||||||||||||
Varžybų pradžia 10.00 val. |
Varžybų pradžia 16.00 val. |
||||||||||||||
Eil. Nr. |
Rungtis |
Lytis |
Plaukimai |
Eil. Nr. |
Rungtis |
Lytis |
Plaukimai |
||||||||
28. |
50 m l. |
Moterys, |
Parengiamieji |
28. |
50 m l. stiliumi |
Moterys, |
Finalas C,B, A |
||||||||
29. |
stiliumi |
Vyrai |
29. |
Vyrai |
|||||||||||
30. |
200 m nugara |
Moterys, |
Parengiamieji |
30. |
200 m nugara |
Moterys, |
Finalas C,B, A |
||||||||
31. |
Vyrai |
31. |
Vyrai |
||||||||||||
32. |
200 m krūtine |
Moterys, |
Parengiamieji |
32. |
200 m krūtine |
Moterys, |
Finalas C,B, A |
||||||||
33. |
Vyrai |
33. |
Vyrai |
||||||||||||
34. |
100 m |
Moterys, |
Parengiamieji |
34. |
100 m peteliške |
Moterys, |
Finalas C,B, A |
||||||||
35. |
peteliške |
Vyrai |
35. |
Vyrai |
|||||||||||
36. 37. |
400 m l. stiliumi |
Moterys, Vyrai |
Parengiamieji (lėčiausi plaukimai) |
36.
|
Dalintis nuoroda el.paštu