Sodyba "Saulės blynas"

Maršrutai

Sodyba "Saulės blynas" yra Anykščių rajone, Burbiškio k. 

EDUKACINĖS PROGRAMOS

1. Žolynėlių takeliais - vaistažolių ūkio apžvalga. Konkursas.

2. Daraktorių mokyklėlė - programos metu trumpam sugrįžtame į 19 a. kai vaikus mokė daraktoriai - mokytojai. Vyksta pamokėlės: tikyba, istorija bei liaudies medicina- vaistinių ir aromatinių augalų pažinimas. Programų trukmė - 3-4 val.

3. Pavakarojimai - skirta prieškalėdiniam, priešvelykiniam laikotarpiams ir ne tik - bundančiam pavasariui, saulėtai vasarai, spalvingam rudeniui, baltajai žiemužei. Jums pageidavus, pamokėlės vyks su kaimo senoliais - rankdarbių gamyba, dainos, įspūdingi pasakojimai, burtai ir t.t.

Joninių nakties belaukiant - sporto varžybos, vainikų pynimas, dainos, laužas, maudymasis naktį upelyje prie seno malūno ir vainikėlių leidimas. Galima nakvynė ant klėties šienikų. Programų kainos: pradinių klasių vaikams - 5 eurai, vyresniems - 6 eurai, suaugusiems - 8 eurai.

Į visų programų kainas įskaičiuota: Pažintinis vaistažolių konkursas, prizai, ekspozicijų pristatymas, žolelių arbata su pačių pagamintu pienių žiedų medumi ir kulinarinis paveldas - aukštaičių blynai su bulvių ar raugintų kopūstų dažiniais, blynų kepimas arba apkepimas ir skanavimas.

Apie atvykimą būtina pranešti iš anksto.

Sodyboje organizuojami mergvakariai, bernvakariai, krikštynos, įmonių vakarėliai, gimtadieniai ir kitokie pasibuvimai.

Siūlome nakvynę ant klėties, palėpėje ant senovinių šienikų - 20 vietų. Kam neteko taip miegoti - rekomenduojame - puikus atsipalaidavimas.

Yra nedidelė, šiuolaikiška ir jauki pirtelė.

Galimas tik maitinimas didesnėms grupėms - pagal išankstinius užsakymus.

 

 

Naujas pasiūlymas – 19 a. dvarų rūbų nuoma, su kuriais galima pasivaikščioti kaime, esančiame šalia Burbiškio dvaro, nuostabiame jo parke, nusifotografuoti.

 

Edukacijos vyksta nuo gegužės iki spalio mėn.

Paslaugos

Maitinimo paslaugos

Galimas tik maitinimas didesnėms grupėms - pagal išankstinius užsakymus.

 

(Čirviniai blynai, bulviniai su mėsa, arba rūgščia uogiene, lietiniai su raugintų kopūstų įdarais, aukštaičių blynai su bulvių dažiniu, gaivos, žolelių arbatos, kava. Sodyboje galime pasidomėti žolelių ūkiu, įsigyti daigų, nusipirkti leidinių apie Burbiškio kraštą ar šiaip pasisvečiuoti.

Atsiliepimai

Komentuoti