Siaurukui 120 metų!!!

Turizmas

Siaurukui 120 metų! 

Rugsėjo 6d. Siaurukas kviečia visus į savo gimtadienį!

Taip pat šią dieną bus atidarytos naujos edukacinės salės ir istorinių transporto priemonių ekspozicija. 

 

11 val. Anykščių geležinkelio stotyje. Traukinio švilpukas įspėja apie nepamirštamos kelionės pradžią. Pasiekiame plieninį tiltą per Šventąją, raminantis bėgių dundesys, pro langus – „gyvi“ gamtos paveikslai, netrukus pasinersime į nepaprastą istoriją...

Siaurukas - taip visų vadinamas Aukštaitijos siaurasis geležinkelis, skaičiuoja antrąjį šimtmetį. Siaurukas kartu su Anykščių geležinkelio stotimi - unikalus XIX a. pab. - XX a. pr. technikos, architektūros bei kultūros paminklas. Visas šis kompleksas sukuria išskirtinę patirtį, kuri apima paveldo, istorijos, švietimo, pramogų sritis.

Siaurukas pritraukia keliautojus kaip transporto priemonė savo žavesiu ir unikalia erdve. Kelionė iš Panevėžio į Anykščius suteikia galimybę ne tik prisiliesti prie kito laikmečio dvasios,  bet ir atrasti unikalių pramogų. Tai vienintelis Lietuvoje veikiantis siaurasis geležinkelis, kur nuotykių ištroškę keliautojai gali patirti traukinio apiplėšimą, pasimėgauti vyno ir kulinarinio paveldo degustacija bei pasiklausyti muzikinių kūrinių.

 

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti