Labirintų parkas laukia atsinaujinęs ir pasipildęs naujomis pramogomis.

Gegužės 15 d. Lankytojams duris atveria Labirintų parkas, įsikūręs visai šalia vaizdingojo Anykščių šilelio. Kaip ir kiekvieną sezoną, parkas lankytojus pasitiks atsinaujinęs ir pasipildęs naujomis pramogomis.

Drąsiai galima teigti, kad Labirintų parkas didelį dėmesį skiria mažiesiems parko lankytojams, todėl jiems bus skirta ir viena iš naujųjų pramogų – Voveriukų žaidimų aikštelė. Tai iki vieno metro aukštyje įrengtas kliūčių ruožas, kurį įveikdami vaikai galės išbandyti savo jėgas, lavinti pusiausvyrą ir šokinėdami nuo kliūties ant kliūties pasijausti lyg tikri voveriukai! Taip pat vaikučiai galės išbandyti ir nepamirštamus pojūčius patirti bėgiojant įspūdingo dydžio vandens pagalve. Ir tai dar ne viskas!

Parko teritorijoje reguliariai važinės traukinukas, kuriuo pasivažinėti galės visa šeima. Šis traukinukas smagi pramoga norint pailsėti ir pasigrožėti Labirintų parku tiesiog ramiai riedant vingiuotu taku.

Ne gana to, birželio mėnesį Labirintų parkas pristatys dar vieną pramogą – Velnio tunelį. Tai spalvingas, sukimosi iliuziją keliantis tunelis, kurį pereitį nebus taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Lyg to dar būtų negana – grįžta kukurūzų labirintas! Nuo liepos mėnesio visi parko lankytojai orientavimosi įgūdžius galės išbandyti ne tik rekordinio dydžio kukurūzų, bet ir kanapių labirintuose.

Be naujų pramogų, negalime nepaminėti ir lankytojų mėgstamiausių atrakcionų, kurie ir šį sezoną džiugins tiek didelius tiek mažus: dvi nusileidimo padangomis trasos, pernai metų naujiena – vandens mūšio valtelės, šaudykla, mini golfo aikštynas, mini zoo ir, žinoma, įvairiausi labirintai. Ir tai tik keletas iš daugybės pramogų, kurios lauks kiekvieno Labirintų parko lankytojo.

Parke rasite nemokamą pikniko zoną, prie tvenkinio – romantiškas supynes, Topiarų parką, krepšinio aikštelę ir dar daugybę kitų pramogų.

Puiki žinia ir ta, kad Labirintų parko bilietas galioja visą dieną, o į jo kainą yra įskaičiuota daugiau nei 30 skirtingų pramogų ir atrakcionų, kuriais mėgautis gali tiek maži tiek dideli.

Daugiau informacijos www.labirintu-parkas.lt

Atsiliepimai

Komentuoti