Kvietimas registruotis į Kalėdų senelio rezidenciją!!!

Kviečiame visus, didelius ir mažus, registruotis į nepakartojamą susitikimą su Kalėdų seneliu paslaptingame Istorijų dvarelyje!

Nuo gruodžio 7 d. pats tikriausias Kalėdų senelis įsikurs Anykščiuose, Istorijų dvarelyje, Paupio g. 10, ant Šventosios upės kranto. Lankyti jį galėsite iki pat sausio 6 dienos.

Šventinę nuotaiką skleis ne tik Kalėdų senelio rezidencija, bet ir netoliese įsikūręs Kalėdų miestelis.  Puošnus pramoginis traukinukas kvies visus į kelionę aplink kalėdinį eglučių parką. Visą mėnesį jūsų lauks ryškūs ir įdomūs pramoginiai ir edukaciniai renginiai visai šeimai. Gruodžio 7 d. 17 val. nušvis įspūdinga eglė ant vandens ir paskelbs Kalėdų rezidencijos bei šventinių renginių pradžią. Vakarą vainikuos viena ryškiausių Lietuvos atlikėjų Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Susitikimas su Kalėdų seneliu kainuos 2 eurai.

Būtina išankstinė registracija grupėms nuo 15 asmenų el. paštu kaledurezidencija@infoanyksciai.lt arba tel. 8 674 58 115

Daugiau informacijos rasite www.kaledurezidencija2019.lt

 

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Ma
    Mama
    2019-12-15

    Šendien, gruodžio 15 d.sulaukėm svečių su vaikučiais ir nutarėm savo svečiams parodyti mūsų miesto grožį,kalėdų eglę o vaikus nudžiuginti susitikimu su kalėdų seneliu. Kadangi mūsų grupelė tik 7 žmonės registruotis nereikia,nueinam o mums sako šiuo metu susitikti negalima nes pas kalėdų senelį atvyko 30 žmonių grupė ir mes galime susitikimo tikėtis tik 17:30 min. Ir tai neaišku ar pavyks susitikti nes bus gyva eilė neaišku kiek bus žmonių, nes xirba tik iki 20 val.Paprašius kad gal galima prie grupės prijungti ir dar kelis vaikus nes atvažiavo iš kito miesto buvo pasakyta,kad 30 žmoniu grupė yra suaugūsių žmonių ir vaikų tikrai neprijungs. Matėm kaip dar kitos šeimos su vaikais išėjo iš taip išgirtos rezidencijos taip ir nesusitikę su kalėdų seneliu.Gėda,kad vaikams nebuvo leista pasidžiaugti susitikimu su kalėdų seneliu. Iki galo neapgalvota manau suaugę neturėtų būti pirmiau nei vaikai šioje vietoje. Juk kalėdų senelis yra vaikams o ne suaugusiems. Gėda buvo prieš svečius kuriems taip pasakojau apie mūsų miesto staigmenas ir grožį.