Kviečiame!!! Kalėdinių eglučių parkas Anykščiuose

  „Anykščiai – Lietuvos Kalėdų rezidencija 2019“ skelbia: „Kuo šiemet kvepės Kalėdos? Eglute, mandarinais, o gal kvapniais pyragais? Ar bus jos baltos? O kada aplankys ta ypatinga nuojauta, kad netrukus nutiks kažkas nepaprasto? Žinome tikrai – jau gruodžio 7 dieną nepaprasti dalykai prasidės Anykščiuose – paslaptingame Istorijų dvarelyje ir visame mieste...“ Ar viso to dalimi būsime, ar visą tai kursime mes visi – anykštėnai? O kaip kitaip!

   Kviečiame kiekvieną įstaigą, organizaciją, kolektyvą, bendruomenę, bendriją, šeimą, klubą ar pavienius asmenis pasinerti į kalėdinę nuotaiką bei kūrybines paieškas ir drauge sukurti kalėdinių eglučių parką Anykščių miesto parke.

   Pasitelkiant įvairias medžiagas galime išradingai sukurti įmonės veiklą, vietos savitumą, mūsų krašto tradicijas atspindinčią Kalėdinę eglutę ar jos formą atvaizduojančią šventinę kompoziciją.  O jei dar pasinaudosime alternatyviais kūrinio apšvietimo būdais (lauko šviestuvai su saulės baterija, šviečiančios girliandos su baterijomis ir kt.) – šventiniu laikotarpiu Anykščių miesto parkas džiugins ir mus, ir krašto svečius.

   Kiekvieną, unikaliai sukurtą eglutę įamžinsime nuotraukose ir publikuosime socialiniame tinkle „Facebook“, Anykščių rajono savivaldybės profilyje, kur vyks balsavimas. Trijų labiausiai patikusių ir daugiausiai paspaudimų „Patinka“ sulaukusių eglučių idėjų autoriai bus apdovanojami rėmėjų prizais.

   Visus norinčius jungtis prie eglučių parko kūrimo kviečiame registruotis iki lapkričio 25 dienos el.p. gabriele.griauzdaite@anyksciai.lt tel.nr. (8 381) 50 608 arba el.p. Silvija.sakeviciute@anyksciai.lt tel.nr. (8 381) 58046.

Dėl tolesnių veiksmų tarsimės sulaukę Jūsų laiško.

 

Atsiliepimai

Komentuoti