Kalėdų rezidencija 2019 Anykščiai

Anykščiai – Lietuvos Kalėdų rezidencija 2019

Kuo šiemet kvepės Kalėdos? Eglute, mandarinais, o gal kvapniais pyragais? Ar bus jos baltos? O kada aplankys ta ypatinga nuojauta, kad netrukus nutiks kažkas nepaprasto? Žinome tikrai – jau gruodžio 7 dieną nepaprasti dalykai prasidės Anykščiuose  – paslaptingame Istorijų dvarelyje ir visame mieste.

 

Paslaptinga Kalėdų senelio buveinė Anykščiuose

Nuo gruodžio 7 dienos pats tikriausias Kalėdų senelis įsikurs Anykščiuose, Istorijų dvarelyje, Paupio g. 10, ant Šventosios upės kranto. Viešės jis čia iki pat sausio 6 dienos. Devynioliktą amžių menančiame dvarelyje Kalėdų senelis kvies visus – didelius ir mažus – aplankyti išskirtinai papuoštą, paslaptingą jo rezidenciją ir kartu kurti bei dalintis stebuklais!

 

Kalėdų eglė ant Šventosios upės

Šventinę nuotaiką skleis ne tik Kalėdų senelio rezidencija, bet ir netoliese įsikūręs Kalėdų miestelis. Šiais metais miestelėnus bei svečius Anykščiai nustebins išskirtiniu sumanymu – Kalėdų egle ant vandens. Gruodžio 7 dieną 17 valandą visų akys nukryps į Šventosios upę, kur bus įžiebta lyg iš pasakos atkeliavusi Kalėdų eglė. Šventinį įspūdį sustiprins vandens paviršiuje atsispindinčios dekoracijos bei rezidencijos atidarymo koncertas.

 

Visas miestas apgaubtas Kalėdų dvasia

Visą mėnesį kūrybingi anykštėnai Kalėdų rezidencijos svečius kvies leistis į kelionę šventiniu traukinuku, pasivaikščioti po Kalėdų miestelį, apsilankyti net keliose dešimtyse įvairiausių edukacinių programų!

Susitikimai su Kalėdų seneliu, išskirtiniai renginiai, ryškios ir įdomios edukacinės programos šeimai, kelionė šventiniu traukinuku, žėrinti eglė ant Šventosios upės, pasivaikščiojimai šviesomis spindinčiame mieste – kas gali būti įspūdingiau laukiant gražiausių žiemos švenčių? Būtent tokį ypatingą švenčių laukimą, šiltus prisiminimus sukurs užburianti Kalėdų rezidencija Anykščiuose!  

 

 

 

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti
  • pu
    puiku
    2019-12-07

    labai grazu man patiko jazuu puiku ir kaledu senelis patiko pirma daina patiko nuostabu