Ką veikti Anykščiuose per Velykų atostogas?

KĄ VEIKTI ANYKŠČIUOSE PER VELYKŲ ATOSTOGAS?

Apsilankykite:

 • ANGELŲ MUZIEJUJE – SAKRALINIO MENO CENTRE

Kviečiame ne tik išvysti ATNAUJINTOS EKSPOZICIJOS PASLAPTIS bet ir pasigrožėti spalvingojo dailininko Rimo Zigmo Bičiūno tapybos darbų parodą. Tai paroda, kuri po ilgo karantino laikotarpio suteiks Jums taip išsiilgtos spalvų šilumos paprastose kasdienybės situacijose.

Dailininko kūryboje atrasite švenčių, darbo, poilsio tematikos kompozicijų, lyriškų peizažų natiurmortų („Paletė ir gėlės”, 1995), laisvai interpretuotų autoportretų, portretų. Kūriniams būdinga ekspresyvi tapysena, figūrų deformacija, ryškių, kontrastingų spalvų deriniai, optimizmas.

NAUJIENA! Atskleiskite savo kūrybiškumą naujausiame edukaciniame užsiėmime „SIUVINĖTOS ANGELŲ ISTORIJOS“ (kaina 2 Eur). Kviečiame dalyvauti su šeimomis ar grupėmis iki 5 asmenų. Registruokis iš anksto telefonu +370 630 08100Darbo laikas:

Atntradienį – Ketvirtadienį 10.00-17.00

Penktadienį - Šeštadienį: 10.00-16.00

http://amenucentras.lt/apie-mus/angelu-muziejus/

 

 • ISTORIJŲ DVARELYJE.

Ši edukacinė erdvė, skirta visiems vaikams ir nevaikams, mėgstantiems istorijas ir paslaptis.Dvarelyje ne tik galima, bet tiesiog būtina VISKĄ liesti! Interaktyviai įrengta Istorijų̨ dvarelio ekspozicija leidžia lankytojams netikėtu kampu pristatyti žinomus istorinius faktus bei atrasti ir išryškinti mažiau žinomas detales. Edukacijos pasitelkiant interaktyvią ekspoziciją tampa smagiu mokymosi būdu.

Darbo laikas:

Antradienį – Penktadienį 11.00 – 18.00

Šeštadienį 11.00 – 16.45

Apsilankymas dvarelyje tik su išankstine rezervacija.

NAUJIENA! Istorijų dvarelis taip pat kviečia visus registruotis į nuotolines edukacijas, kuriose vaikai sužinos ir išmoks įdomių dalykų, smagiai praleis laiką, lavins kūrybiškumą ir meninius gebėjimus. Galite pasirinkti šias edukacijas: „Antspaudų istorija“, „Laiškų istorija“, „Pasaulio knygų įdomybės“, „Anykščių šilelio paslaptys“ ir „Rašytojų palėpė“.

Detalesnė informacija čia: https://istorijudvarelis.lt/

 

 • ARKLIO MUZIEJUJE

Arklio muziejuje eksponuojami ne tik žemės ūkio įrankiai ir transporto priemonės, bet ir unikalūs filatelijos, karo ir medžio drožinių eksponatai. Muziejuje pristatomi įvairūs amatai; lankytojai gali apžiūrėti audėjo, keramiko, duonos kepėjo, kalvio, juvelyro ir medžio drožėjo darbus. Už muziejaus teritorijos ribų lankytojai gali mėgautis jodinėjimu arkliais.

 

Antradienį - Sekmadienį 9.00 – 17.00

Muziejaus gatvė 4, Niūronys

http://arkliomuziejus.lt/

 

 • SIAURUKO MUZIEJUJE

Šimtametės Anykščių siaurojo geležinkelio stoties komplekse įsikūrusiame Siauruko muziejuje – architektūros, technikos ir krašto istorijos ekspozicija, išsaugojusi praėjusio XX-ojo amžiaus dvasią. Garvežį „Kukuška”, kitus siaurojo geležinkelio riedmenis, ryšio ir signalizavimo priemones – daug eksponatų šiame muziejuje galima pamatyti. Stotyje – laukiamojo salė, tarpukario Lietuvos stoties viršininko kabinetas. Galima išbandyti veikiančius eksponatus – rankinę dreziną bei triratį ant bėgių.

Būtina išankstinė rezervacija: 8 612 81067 arba el. P. A.vienuolis@gmail.com

Vilties g. 2, Anykščiai 29107

http://www.baranauskas.lt/

 

 • ANYKŠČIŲ KOPLYČIOJE – PASAULIO ANYKŠTĖNŲ KŪRYBOS CENTRE

Šiuo metu čia galite apžiūrėti Bene vienintelio šalyje gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis” organizuotą jubiliejinė XX gamtos fotografijų parodą, skirtą Žemės dienai. Parodoje 67 autoriai eksponuoja beveik aštuonias dešimtis fotografijų.

Darbo laikas:

Antradienį – Penktadienį 8.00-17.00

http://amenucentras.lt/apie-mus/koplycia-pasaulio-anykstenu-kurybos-centras/

 

 • MENŲ INKUBATORIUJE – MENŲ STUDIJOJE

Šiuo metu galite aplankyti Antano Mončio darbų parodą “ Meniniai pasisveikinimai” – tai simboliškas autoriaus svajonės pamatyti Anykščius, išpildymas minint skulptoriaus gimimo šimtąsias metines. Savo norą aplankytiAnykščius skulptorius išsakė 1989 m., kai po 45 priverstinės pertraukos metų, atvyko į Lietuvą,

Darbo laikas:

Antradienį – Penktadienį 8.00 – 17.00

https://www.menuinkubatorius.lt/

 

 

 • MEDŽIŲ LAJŲ TAKE

Medžių lajų takas – tai pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti medžių lajų/viršūnių lygyje.

Darbo laikas:

Pirmadienį - Sekmadienį 09:30 — 17:00

Dvarionių kaimas, Anykščiai.

https://www.infoanyksciai.lt/lankytinos-vietos/medziu-laju-takas/

 

 • ŽIRGYNE „VILARTAS“

Žirgynas jums pasiūlys jodinėjimą gryname ore vaizdingomis Niūronių kaimo apylinkėmis

NAUJIENA! Tik šį pavasarį ŽYGIS RAITOMIS ŠVENTOSIOS UPĖS SENVAGĖMIS 2 val. 45 eur asmeniui.

 

http://www.vilartas.lt/

 

 

UŽSISAKYK MAISTO IR GĖRIMŲ IŠSINEŠIMUI IŠ:

 • Gastro Baro „Mandri Puodai“
 • No name kabab,
 • Uno pica,
 • Perino food and wine,
 • Anykščių centro „GO kebabai“,
 • kavinė-picerija „Juna“.
 • Kavinės „CoffeeHill“
 • Kavinės „Sucre“

Detaliau:

Https://www.infoanyksciai.lt/maistas-issinesimui/

Atsiliepimai

Komentuoti