Ką veikti Anykščiuose per „šiurpulingą“ Heloviną?

Ką veikti Anykščiuose per Heloviną? Šiurpą keliančių vietų ir smagių pramogų čia ras kiekvienas.
 

Apverstas namas

Ar svajojote kada pasijausti siaubo filmo herojais? Taip? Panašių pojūčių jums gali suteikti apsilankymas Apverstame name. Šiurpulinga ir stebinanti Vaiduoklių šventės patirtis tiek mažiesiems, tiek visai šeimai. Čia ne tik išvysite besislepiančius šikšnosparnius, bet ir panirę į raudonos šviesos prieblandą bei kvapą gniaužiančius šnabždesius, galėsite patirti Helovino dvasią. Tad jei nežinote, kaip sukurti šiurpulingą atmosferą savo šeimai ar draugams, šios vietos aplinka puikiai tiks! Vaiduoklių, vorų ir keistų šnabždesių nebijantys lankytojai bus laukiami iki lapkričio 8 d.

Virtuali realybė

Amerikietiški kalneliai po zombių invazijos, apsilankymas siaubo trobelėje, bokštas saloje, nežemiškų būtybių traukinys – tai stiprių emocijų nestokojantys, kūną stingdantys nuotykiai, kurie privers daužytis ne vieną širdį. Ši patirtis bus kitokia, nei žiūrint paprastą šiurpų filmą, šį kartą pagrindiniais baisaus filmo dalyviais tapsite jūs ir viskas atrodys daug tikroviškiau. Geresnės pramogos Helovino šventei net nesugalvosi! Kalitos kalne Anykščių ir menų inkubatoriuje.

Helovino dienos ekskursija žirgyne „Vilartas“

Vilartas Šeimos žirgynas „Vilartas“, įsikūręs Anykščių regioninio parko apsuptyje, teikiantis aktyvaus laisvalaikio pramogas su žirgais šį kartą paruošė jums ypatingą ir šiurpią Helovino dienos ekskursiją. Jauki, spalvota diena, kurioje bus daug bendravimo, magijos bei gryno oro!

Istorijų dvarelis

Pristatome šią nuostabią vietą, muziejų – edukacijos erdvę, kur viską galima liesti, stumdyti, kurti savo versiją iš įdomiausių istorinių faktų, personažų ir detalių! Daugybė edukacijų ir žaidimų, pasakojimų ir apylinkėse nutikusių nuotykių. Ir kaip gi dvare be paslapčių? Jų čia pilna!

Dvarelio salėje susipažinsite su pastato istorija ir jo paslaptinga savininke, dvarininke Okuličiūte. Sužinosite ar tikrai čia slapstėsi sukilėliai? O gal čia buvo paštas, antstolių kontora? Veltinių dirbtuvės ar grūdų sandėlys? Biblioteka? Oi, kiek visko būta… Rūsyje netrūksta vaiduoklių, todėl įleidžiami tik narsiausi. O palėpėje galėsite prisiliesti prie to laikmečio rašytojų, kurie čia rašė knygas ir vadinosi negirdėtais slapyvardžiais. Štai tokia kelionė laikmečiais ir jų istorijomis laukia Istorijų dvarelio erdvėje!

Burbiškio dvaras

Kaip ir kiekvienas dvaras, Burbiškio dvaras saugo savo paslaptis. Jei lankysitės šiame dvare, būtinai sudalyvaukite valandos trukmės ekskursijoje, išgirsite daug įdomių ir netikėtų dalykų bei viską pamatysite savo akimis. Ar žinote kuri durų rankena yra vienintelė išlikusi autentiška visame dvare? O ar žinote, kokias istorijas pasakoja menėse esantys tapetai?
Kokia ta vienintelė dvaro relikvija, kurią lietė ir aristokratiškos dvaro valdytojų Venclovavičių rankos? Visus atsakymus sužinosite atvykę į Burbiškio dvarą. Kviečiame patirti momentinio atradimo, pažinimo ir tyrinėjimų malonumą!

Atsiliepimai

Komentuoti