ANYKŠČIAI LAUKIA LIETUVOS MEDIKŲ

Gamta ir kultūra turtingi, kokybišką poilsį siūlantys Anykščiai visą rudenį laukia Lietuvos medikų. Apgyvendinimo, sveikatinimo ir SPA paslaugas bei pažintines veiklas teikiančios įstaigos kviečia ilsėtis ir patirti geras emocijas kurortinėje teritorijoje – Anykščiuose.

Rugsėjo–lapkričio mėnesiais Lietuvos medikai kviečiami pasinaudoti valstybės kompensacija pasirinktoms turizmo paslaugoms. Anykščių turizmo paslaugų teikėjai medikams rengia išskirtinius pasiūlymus bei specialius paslaugų paketus ir kvies nemokamai mėgautis čia teikiamomis paslaugomis. Poilsis Anykščių šilelio prieglobstyje ar vaizdingose Anykščių apylinkėse, įvairios sveikatinimo procedūros, pažintinės veiklos bus skirtos Lietuvos medikams pasirūpinti savo sveikata ir turiningai praleisti laiką. Ruduo Anykščiuose ne tik ypatingų gamtos spalvų, bet ir jaukių muzikos savaitgalių, tradicinės Turizmo nakties laikas.

Turizmo paslaugų kompensavimo priemone Anykščių ir kitų šalies rajonų sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai galės pasinaudoti tris mėnesius: nuo rugsėjo 1 iki lapkričio 30 dienos. Gydytojai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai turės galimybę nemokamai įsigyti turizmo paslaugų už 200 eurų, o jų suteikimo kainą kompensuos valstybė. Ši suma į dalis neskaidoma, o jei turizmo paslauga  brangesnė nei 200 eurų, skirtumą padengia paslaugos pirkėjas. Norint pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turi kreiptis į pasirinktą turizmo paslaugų teikėją ir pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją.

Visa naudinga informacija apie kompensuojamas turizmo paslaugas sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams pateikiama interneto svetainėje www.atostogosmedikams.lt. Nuo šiandien čia skelbiami paslaugų tiekėjų sąrašai, teikiančius šias paslaugas Anykščiuose rasite ČIA. Kompensuojamas turizmo paslaugas gali teikti ir interneto svetainėje www.atostogosmedikams.lt neregistruoti turizmo paslaugų teikėjai, kurie turi leidimą, suteikiantį teisę teikti atitinkamas turizmo paslaugas teisės aktų nustatyta tvarka. Išsamesnė informacija apie turizmo paslaugas Anykščiuose – interneto svetainėje www.infoanyksciai.lt.

Ruduo Anykščiuose skirtas išskirtinėms Lietuvos medikų atostogoms. Anykščiai – čia gera keliauti, pažinti, o svarbiausia ILSĖTIS!

Atsiliepimai

Komentuoti
  • So
    Sodyba Šventosios upės slėnis
    2020-09-09

    Atostogų sodyboje prie upės pasiūlymas medikams: https://slenis.com/175-atostogu-medikams-pasiulymas-anyksciuose