VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Programa „Erasmus jauniesiems verslininkams"

Europos mainų programa verslininkams

„Erasmus jauniesiems verslininkams“ – tai tarptautinė mainų programa, pagal kurią suteikiama galimybė naujiems ar būsimiems verslininkams mokytis iš patyrusių verslininkų, kaip valdyti mažą įmonę kitose programoje dalyvaujančiose šalyse.

Viešnagės pas patyrusį verslininką metu keičiamasi patirtimi, ir tokiu būdu naujas verslininkas įgyja gebėjimų, reikalingų mažai įmonei valdyti. Priimančiajam verslininkui naudos teikia kitoks požiūris į jo verslą, jis taip pat gauna galimybę bendradarbiauti su partneriais kitose šalyse arba susipažinti su naujomis rinkomis.

Kas gali dalyvauti?

  • Nauji verslininkai, tvirtai nusprendę pradėti savo verslą arba tie, kurie jau yra įsteigę savo verslą ne anksčiau kaip prieš trejus metus.
  • Patyrę verslininkai, turintys arba vadovaujantys mažajai ar vidutinei iįonei kitoje programoje dalyvaujančioje šalyje.

Kaip dalyvauti?

Tiek nauji, tiek patyrę verslininkai, norintys dalyvauti verslininkų mainų programoje, turi pateikti paraiškas registracijos sistemojeir pasirinkti pageidaujamą vietos kontaktinį punktą. Vietos kontaktinis punktas turi veikti verslininko gyvenamosios vietos valstybėje, kadangi jis bus jūsų patarėjas ir kontaktinis punktas viso proceso metu. Verslininkai, gyvenantys vienoje iš kelių šalių, kuriose nėra vietos kontaktinių punktų, gali registruotis kitos pasirinktos Europos valstybės kontaktiniame punkte.

Prašome žiūrėti programoje „Erasmus jauniesiems verslininkams“ dalyvaujančių vietos kontaktinių punktų sąrašą.

Kai tik jūsų paraiška bus priimta, jūs galėsite rasti visas kitas galiojančias paraiškas elektroniniame kataloge, kuris leis jums ir jūsų vietos kontaktiniam punktui ieškoti tinkamų partnerių.

Potencialiems kandidatams rekomenduojama atidžiai perskaityti registracijos vadovą (naujo verslininko vadovas//priimančiojo verslininko vadovas), kad prieš pradėdami registraciją turėtumėte po ranka visą reikalingą informaciją.

Daugiau informacijos: https://www.erasmus-entrepreneurs.eu/  
Jei susidomėjote, parašykite el. paštu erasmus@startupdivision.eu 

Atsiliepimai

Komentuoti