Namų restoranas „Kacės virtuvėlė"

Restoranas

Netikėtoje vietoje, kurioje, kaip sako svečiai, „sustoja laikas”, nuošaliame sentikių kaime, įsikūręs pirmasis Lietuvoje namų retoranas „Kacės virtuvėlė”.

Kai atvykstate į „Kacės virtuvėlę", Jūs atvykstate pas šeimininkus į svečius. Todėl čia nerasite iš anksto paruošto ir atspausdinto meniu. Kiekvieną kartą Jurgita virtuvėje sukuria tik tai dienai skirtus patiekalus. O tai leidžia kasdien Jums pasiūlyti pačius šviežiausius produktus. Kiekvienas restorano patiekalas yra gaminamas specialiai Jums, tik po to, kai Jūs jį užsisakote.

Visi „Kacės virtuvėlės" karštieji patiekalai gaminami tik ant atviros ugnies, t.y. ant senovinio pečiaus arba grilio. Tai maistui suteikia ypatingai natūralų skonį.

„Kacės virtuvėlės” menių tikrai išskirtinis. Patiekalų pasirinkimas neįtinkėtinai įvairus, - nuo Portugalijos iki Sakartvelo. Įpatingomis progomis galite paskanauti ir pačių šeimininkų, vietoje išrūkyta žuvimi.

2016 metais, Lietuvos verslo konfederacijos inicijuotuose Nacionaliniuose verslo apdovanojimų „Metų paslauga 2016“  „Kacės virtuvėlė” buvo pripažinta “Patraukliausiu kaimo turizmo objektu” Lietuvoje.

Tarp garsiųjų „Kacės virtuvėlės” svečių yra ir Jo Ekscelencija Prezidentas Gitanas Nausėda su šeima.

Visiems, ieškantiems TIKRO skonio, derėtų užsukti į jaukų namų restoraną „Kacės virtuvėlė" — tik čia gardžiausios gurmaniškos vaišės, nuoširdus bendravimas ir ramybė.

Beje, prieš važiuojant į svečius, labai rekomenduojame susisiekite su šeimininkais — tam, kad įsitikintumėt, ar jie bus namuose ;)

P.S. „Kacės virtuvėlėje” galima užsisakyti unikalią edukacinę-meninę programa “Smėlio džiazas” (piešimas su smėliu).

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Pe
  Petras
  2022-04-03

  Niekada čia neateisiu žiūrėdamas į maisto nuotraukas, kodėl maistas nevirtas, matote, kad jis nevirtas, jis žalias ir kas nori gėlės maiste, o ne aš

 • La
  Lankytojas
  2021-12-11

  Siaubingai didelės kainos už antisanitarinėmis sąlygomis ruoštą baisų maistą. Matyt, pasitraukus ankstesniam virtuvės šefui, dabartiniai “restorano” darbininkai dar šildosi praeities spinduliuose. Linkiu greičiau užsidaryt ir nebegąsdint žmonių.

 • vi
  virgis
  2020-04-14

  ..... susireiksmine kaimieciai. Vaziavome link ju per duketa kelia ir vos suradome, nes nera kokiu kelio zenklu. Kai juos suradome, kazkoks storulis uz baro pareiske, kad nera laisvu vietu ir kada jos nusimato - neaisku. Vienu zodziu - dinkite is cia, nes visi cia mums atsibodote. Ir mes dingome. Tikriausiai visiems laikams. Patariame ir Jums taip padaryti. Nes niekas ten Jusu nelaukia.....