Gegužės 21 d. "Nykštietiškas triatlonas"

Nykštietiškas Triatlonas - komandinės varžybos, kurių metu dalyviams būtinas mobilusis telefonas!

Gegužės 21 d. Anykščiuose vyks jau tradicija tapęs unikalaus formato renginys „Nykštietiškas triatlonas“. Šios šeštus metus vykstančios nuotykių lenktynės kiekvienais metais pritraukia sporto, turizmo, pramogų, gamtos ir kelionių mėgėjų iš Lietuvos ir užsienio, kurie, orientuodamiesi pagal gautą specialų užduočių žemėlapį, komandoje po du, leidžiasi į nuotykių kupinas ir ištvermės reikalaujančias lenktynes po vaizdingą Anykščių kraštą, kilometrus įveikdami bėgte, dviračiu, plaukiant baidare. Šiemet renginio startas vyks pačiame miesto centre, taigi renginys sujungs veiksmą miesto centre, aplankant žymiausius turistinius objektus ir orientaciją nuostabiose pavasariškai žaliose Anykščių apylinkėse.

Šiemet – mažiau trasų, daugiau nuotaikos

Nuotykių lenktynės Nykštietiškas Triatlonas nuolat keičiamos, renginio centrui renkamasi vis kita vieta, aplankomos skirtingos Anykščių krašto vietovės, turistiniai objektai. Šiais metais dalyviai kviečiami registruotis į 2 trasas. Viena iš jų skirta išskirtinai dviračių mėgėjams – Dviračių rogainingo dalyviai turės per 3 val. aplankyti kuo daugiau žemėlapyje nurodytų punktų, įvertintų taškais. Vertingus „Nykštietiško triatlono“ prizus laimės komanda, surinkusi daugiausiai taškų.

Tuo tarpu kitoje trasoje dalyviams tenka ne tik važiuoti dviračiu, bet ir plaukti baidare, bėgti ir atlikti kitas organizatorių parengtas netradicines užduotis. Rungčių įvairovė greičiausiai yra tas veiksnys, kuris lemia, jog ši „Armijai ir Civiliams“ trasa kasmet yra pati populiariausia tarp „Nykštietiško Triatlono“ dalyvių. Šiemet „Armijai ir Civiliams“ trasa turėtų patikti tiek sportininkams tiek mėgėjams. Trasoje bus išskirtos Vyrų ir Mišrių komandų grupės, kurios varžysis dėl „Armijai ir Civiliams“ parduotuvių tinklo įsteigų prizų. Tuo tarpu savo jėgas išbandyti pasiryžusias moterų komandas organizatoriai žada pamaloninti „SPA Vilnius Anykščiai“ įsteigtomis dovanomis. „Nykštietiško Triatlono“ dalyviai iš viso turės įveikti apie 10 km. baidarėmis, 13 km. pėsčiomis, 35 km. dviračiu maršrutą. Be to, dalyvių laukia su turizmo technika susiję ir kitos specialios užduotys. Kaip ir parašyta lenktynių nuostatuose, dalyvius turizmo technikos inventoriumi ir baidarėmis aprūpina lenktynių organizatoriai. Tačiau dviračiais ir kai kuriomis kitomis smulkmenomis, tarp kurių yra net mobilusis telefonas ar fotoaparatas (jie naudojami spec. užduotims atlikti), dalyviai privalo pasirūpinti patys. Ir nepamiršti, kad šie įtaisai gali atsidurti vandenyje, todėl tinkamai juos Planuojama, kad komanda nugalėtoja šioje trasoje užtruks mažiau nei 4,5 val.

Nuotykių lenktynės su muzika?

Šiemet „Nykštietiško triatlono“ centras keliasi į patį Anykščių miesto centrą – miesto aikštę. Dalyviai sutiks daugiau smalsių akių, juos lydintys asmenys turės daugiau galimybių išbandyti naujas ir itin populiarias Anykščių pramogas. Be to, grįžtančius į finišą dalyvius pasitiks gyva muzika – čia pat vyks gatvės muzikos dienos renginiai. Taigi, gera nuotaika garantuota visiems! Ir ne tik šeštadienį. Kiekvienas dalyvis gauna specialų nuolaidų paketą Anykščių krašto pramogoms, kuriomis gali pasinaudoti išskirtinai tik sekmadienį, 2016 m. gegužės 22 d. Organizatoriai kviečia „Nykštietiško triatlono“ savaitgalį suplanuoti aktyviai ir įdomiai, o į nuotykių lenktynes registruotis galima jau dabar. Pastebime, kad registracija nuo gegužės 7 d. brangs.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=Y2ZxPl96uKM&feature=youtu.be