Viduržiemio klajonės po Arklio muziejų „Ant to dvaro leliumai“

Nuo gruodžio 7 iki sausio 5 d. kasdien nuo 10 iki 16 val., išskyrus gruodžio 24, 25 ir sausio 1 d., Arklio muziejuje Niūronių k. (Anykščių r.). Individualios programos trukmė 1 val. 30 min., dalyvių skaičius neribojamas. Kaina suaugusiajam 5 Eur, moksleiviui, studentui ar pensininkui – 3 Eur. Registracija tel. 8 623 70 629 (Mindaugas).

Klajodami po kaimą, susipažinsite su pagrindiniais kaimo darbais žiemą ir ištikimu žmogaus bendražygiu – arkliu, atrasite gausią žiemos transporto priemonių kolekciją – važelius ir šlajukus, kuriais Advento sekmadieniais žmonės važiuodavo į bažnyčią, aplankydavo gimines. Amatų centre susipažinsite su keramikos, audimo, kalvystės ir drožybos amatais. Aplankę Muziejaus krautuvėlę, joje pasisemsime idėjų šventinėms dovanėlėms: čia nulipdyti dubenėliai puikiai tiks kūčiukams ar riešutams susiberti, nuaustos staltiesės ir rankšluosčiai – stalui papuošti, lietos žvakės – šviesai įžiebti, o eglutei papuošti rasite senovinių šiaudinių, molinių, popierinių ir visokių kitokių žaisliukų.

 

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Eg
    Eglė
    2019-12-16

    Viskas labai įdomu ir smagu, tik tiek, kad ši edukacijos programa lygiai tokia pati kaip ir bet kuriuo kitu metų laiku :) pasigedome Kalėdų... lankėmės prieš keletą metų vasarą, aišku, suaugusiems prisimiršo tai, kas matyta ir girdėta, vaikai paaugo, tai kitom akim viską pamatė, bet iš esmės šįkart ėjome būtent tikėdamiesi kažko žiemiškesnio ir kalėdiškesnio.