VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Sodyba „Tarp liepų“

Kaimo sodybos

Kaimo turizmo sodyba "Tarp liepų" yra tarp Starkonių ir Medinos miškų, prie vaizdingos upės Šventosios į kurią sodybai priklausančioje teritorijoje įteka Jaros upė. Šią, dviejų upių ir vandens maršrutais turtingą vietovę pamėgę baidarininkai, o gamtos, istorinių įvykiais besidomintis turi galimybę aplankyti daug lankytinų vietų apylinkėse .
Visada džiaugiamės galėdami pasidalinti svetingumu, pasididžiuoti sodyboje saugomais protėvių sendaikčiais, teikiančiais ramybę ir gerą aurą.

Galėsite mėgautis gamtos ramybe ir įdomiai leisti laisvalaikį. Turėsite progą dviračiais pakeliauti 1863 m sukilėlių takais, pasigrožėti unikalia medine Inkūnų bažnytėle,čia kuriamu "ATMINTIES" skulptūrų parku, atsigaivinti "stebuklingo" šaltinio vandeniu. Pažymėtoje dviračių maršruto po apylinkes informaciniai stendai, miškų glūdumoje išnykę ir dar likę kaimai, senos kapinaitės informuoja ir liudija ilgą, turiningą čia gyvenusių žmonių praeitį su įvairiais istoriniais įvykiais.

Sodyba ,,Tarp liepų" – senų laikų dvasios ir šiuolaikinio komforto derinys.

Kultūringų grupių, vertinančių jaukumą, kultūrą ir švarą laukiame ištisus metus. O Jūsų laukia geras poilsis ir pažintis su nuostabios gamtos istorijos ir kultūros turtais apdovanotu kraštu.

Patogumai

Šeimų numeriai
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

4 žvaigždutės

Paslaugos

Mėgstantiems vandens sportą, pas mus įvairios galimybės patirti žygių malonumus tiek Šventosios, tiek Jaros upėmis. Po žygio sodyboje laukia pirčių malonumai, kubilas. Grupėms organizuojame maitinimą.

Mėgstantiems biliardą , galima sužaisti pulo partiją. Neprailgs vakaras žaidžiant šachmatais, domino, skaitant knygą iš sodybos bibliotekėlės. Sodyboje yra galimybė sužaisti krepšinį, papludimio tinklinį. Yra įrengtos vaikams žaidimo aikštelė su supynėmis.

Galite mėgautis gamtos ramybe, stebėti sodybos aptvaruose laukinius žvėris. Pažymėtu dviračių maršrutu po lankytinas apylinkės vietas, važinėdami dviračiais grožėtis nuostabiomis apylinkėmis, o patiems ištvermingiausiems yra galimybė miškais pasiekti Niuronių kaime arklio muziejų, nuo kurio dviračių takas veda į Anykščių lankytinus objektus.

Nuvykus į netoliese esantį Inkūnų kaimą, galima sudalyvauti molio dirbinių ir suvenyrų gamybos edukacinėje programoje, šalia esančiame Mičionių kaime nusipirkti kaimiško pieno, naminių kiaušinių, o Antupiuose ekologiško medaus.

Rokiškio kryptimi, 7 km atstumu, nuostabus Svėdasų miestelis, apsuptas Alaušo ir Beragio ežerų, kuriuose galima suorganizuoti žvejybą bei pasiirstyti valtimi.

Sodybos teritorijoje, prie upių santakos yra galimybė stovyklauti palapinėse. Stovyklavietėje laužavietės su galimybe ruošti maistą ant žarijų, lauko WC, tinklinio aikštelė, pavėsinė nuo lietaus ir saulės.

Sodybos svečiams, mėgstantiems poilsį gamtoje, Jaros ir Šventosios upių santakos kairiajame krante įrengta stovyklavietė (160m kranto). Yra 3 priėjimai prie vandens, pliažiukai - išlipimui plaukiantiems baidarėmis, trys laužavietės, pavėsinė nuo lietaus ir kaitros, daug vietos palapinėms statyti, 2 lauko WC, paplūdimio tinklinio aikštelė.

Sodyboje “Tarp liepų”  pastatyti du nameliai dviems prie antro sodybos tvenkinio.

Pirmame aukšte yra svetainė su virtuvėle, WC su dušu, o antrame aukšte dvigulė lova.

Vaikeliui, kuriam reikia papildomos miegamos vietos, yra galimybė miegoti svetainėje ant minkštos dalies.

Papildoma miegama vieta - 15€.

www.tarpliepu.lt

8 682 38142

Atsiliepimai

Komentuoti
  • La
    Laura
    2018-10-21

    Superinė tvarka, aplinka ideali, ir dar pro langus matyti, kaip danieliai su elniais ganosi.