VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras

Sodyba „Pušų takas"

Kaimo sodybos

Sodyba „Pušų takas“ įsikūrusi netoli Anykščių, šalia Andrioniškio miestelio, ant Šventosios upės kranto. Tai šiuolaikiškai įrengti pastatai su išskirtiniu eksterjeru įsilieję gražiame pušyne. Sodyboje Jus pasitiks Provanso stiliaus interjeras, erdvi pobūvių salė, komfortiški kambariai, skanus maistas ir puikus aptarnavimas Jūsų šventės metu ir gali būti pritaikyta: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, gimtadieniams, įmonių renginiams, konferencijoms, seminarams, ramiam poilsiui su šeima, pirties, saunos malonumams ir kt.

 

Patogumai

Šeimų numeriai
Konferencijų salė
Pirtis

Klasė (žvaigždutės)

4 žvaigždutės

Paslaugos

Provanso stiliaus pobūvių salė banketams talpinanti iki 80 žmonių, furšetams iki 120 žmonių. Sodyboje gaminamas, visada šviežias ir skanus maistas, gražiai pateikiamas pagal meniu ar individualius užsakymus. Nepriekaištingas aptarnavimas ir nuolat besišypsantis personalas. Erdvūs su visais patogumais kambariai pro kurių langus matosi tekanti upė arba linguojančios pušys. Komfortiška nakvynė 36 žmonėms, o su pristatomomis lovomis galima apnakvindinti iki 70 žmonių.

 

Pirties su terasa ir kubilo nuoma ant upės kranto. Pavėsinės svečiams ant upės kranto ir pušų apsuptyje.

 

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Ra
    Ramūnas
    2018-03-02

    Norėčiau iš visos širdies padėkoti už puikią šventę, labai gardų maistą, nuostabų aptarnavimą :) Mes labai gerai praleidome laiką! Esu aplankęs daug šalių ir miestų ir jūsų aptarnavimas prilygsta aukštam lygiui, taip ir toliau, sėkmės ir sveikatos Jums :) Dar kartą Ačiū, būtinai rekomenduosiu savo draugams!